Ogres novada Kultūras centrs uzsākot jauno sezonu aicina pievienoties jaunus dalībniekus plašam kolektīvu pulkam. Kultūras centrā kopā darbojas 21 amatiermākslas kolektīvs – visa vecuma deju kolektīvi, sieviešu, senioru un jauktie kori, pusprofesionālais vokālais ansamblis ANIMA SOLLA (sastāvs nokomplektēts), mākslinieciskā vadītāja Mārīte Puriņa, pūtēju orķestris, folkloras kopa, danču klubs, Ogres teātris un teātra studija, bērnu un jauniešu vokālā studija, kā arī tautas lietišķās mākslas studija. Šogad Kultūras centra kolektīvu pulkā aicinām arī fotogrāfus un foto cienītājus.

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs PĪLĀDZĪTIS aicina pievienoties jaunus dalībniekus. Par brīvajām vietām lūdzam interesēties pie deju kolektīva vadītājas Mārītes Baltās, tel.26313555.

OGRES DANČU KLUBS aicina uz dažādu deju stilu apgūšanu: baltfolks, īru setu dejas, angļu un franču 18. un 19.gs. dejas. Atsevišķas deju stundas tiks veltītas Renesanses laika dejām. Īpaša uzmanība tiks veltīta folkloras tradīcijām. Lūgums atsaukties mūziķus kuriem interesētu folkloras un (vai) senās mūzikas spēle!

OGRES TEĀTRIS un OGRES TEĀTRA STUDIJA sezonu iesāk, kā ierasts, aicinot kolektīvam pievienoties jaunus dalībniekus. 10. septembrī plkst. 19.00 Ogres Teātra telpā gaidīti visi, kas vēlas iegūt jaunu pieredzi, pilnveidoties teātra mākslā un atklāt sevi no jauna, iejūtoties dažādās lomās. Īpaši gaidīsim jauniešus no 16 gadu vecuma, kā arī dāmas un kungi labākajos gados. Pretendentiem lūgums sagatavot dzejoļa, prozas vai dramaturģijas fragmenta lasījumu pēc brīvas izvēles. Ja rodas jautājumi vai nav iespējams tikt norādītajā laikā, lūdzam zvanīt OT prezidentei Laumai – 29101292!

Uz tikšanos Ogres novada Kultūras centrā!