Jau rīt, 14. novembrī plkst. 19.00 Ogres Kultūras centrā notiks koncerts PIAZZOLLA. LĀCIS. TANGO VARIĀCIJAS ar lielisko mūziķu
Sandis ŠTEINBERGS
Raimonds MELDERIS
Arigo ŠTRĀLS
Ainārs PAUKŠĒNS
Raivo OZOLS
Artūrs NOVIKS
piedalīšanos.


Tikai iepriekšpārdošanā biļešu cena 15 eiro, pasākuma dienā tās maksās jau 20 eiro❗️
https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/77311

Kārlis Lācis pazīstams gan kā komponists un meistarīgs aranžētājs, gan pianists un taustiņinstrumentālists. Viņa daiļradē rodamas gan izvērstas simfoniskas partitūras un kamermūzikas opusi, gan spilgti žanra piemēri neakadēmiskās mūzikas laukā, skaņdarbi korim un mūzika teātra izrādēm, neskaitāmas aranžijas un skaņu celiņi kā reklāmām, tā arī filmām. Par jauno kompozīciju viņš stāsta: “Sāku rakstīt klavierēm solo, bet uzradās ierosinājums pārlikt stīgu kvintetam un akordeonam, un man tā ideja iepatikās. Tas ir brīvs klejojums tango noskaņās bez noteiktas programmas. Prieks vienmēr sadarboties ar Raimondu Melderi un viņa kolēģiem – ļoti patīk šī kvarteta skanējums.”


Astora Pjacollas mūzika ir pilna smeldzes un temperamenta, tā ir smalka jutekliskuma un spēcīgas enerģijas caurstrāvota, dramatisma un aizkustinošu emociju uzlādēta. Šī argentīniešu mūziķa vārds šķiet gluži nesaraujami saistīts ar tango, viņš tiek dēvēts gan par tango karali, gan saukts par El Gran Astor – Lielo Astoru, gan uzskatāms par tango reformatoru un nuevo tango pamatlicēju. Viņa skaņdarbi pašos pamatos pārvērta tradicionālo tango, atklājot to mūsdienīgā gaismā un bagātinot ar džeza un klasiskās mūzikas elementiem. Pjacolla iemantoja slavu arī kā nepārspējams bandoneona spēles meistars, un arī bandeona tembrs šķiet viena no tango raksturzīmēm.