Gada ogrēnietis 2020 nominācijā KULTŪRA  – ILZE MIEZERE un LAUMA STRAUME!

Šogad Ogres novada pašvaldības apbalvojums Gada ogrēnietis 2020 nominācijā KULTŪRA piešķirts ONKC bērnu vokālās studijas Svilpastes izveidotājai un vadītājai ILZEI MIEZEREI un  Ogres teātra aktrisei un prezidentei Laumai Straumei.

 Lauma Straume no 1987. gada ir OGRES TEĀTRA aktrise. Par savu veikumu, spēlētprieku un ieguldījumu tautas mākslā viņa saņēmusi gan Ogres novada Atzinības rakstus, gan teātra 90. gadu jubilejā – Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinības rakstu par ilggadēju, godprātīgu un radošu devumu Ogres tautas teātra darbībā. Teātrim Lauma ir cilvēks, kurš ar savu milzīgo enerģiju, neatlaidību un personības spēku saliedē un satur kopā visu paaudžu aktierus. Par Laumu teikt “teātra dvēsele” – tas būtu pateikt ļoti maz. Pilsētas, novada un pat plašāka mēroga dvēsele, kura nemitīgi uztur darbošanās garu, enerģiju un dzīvesprieku.

Savukārt bērnu vokālā studija SVILPASTES Ilzes Miezeres vadībā darbojas jau no 1988. gada un šobrīd savā saimē pulcē dziedātājus deviņās grupas vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Aktīvi darbojoties gūtas godalgotas vietas dažādos festivālos un konkursos Latvijā un ārzemēs, īstenoti vairāki labdarības projekti un iestudētas muzikālas izrādes. Ilze ar mīlestību pret mūziku, aizrautību, radošumu un neizsīkstošu darba sparu pulcē ap sevi gan bērnus, gan bērnu vecākus, radot patiesu vēlmi līdzdarboties ikvienam.