27. novembrī pulksten 16.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē sieviešu koris RASA aicina uz koncertu DVĒSELES DZIESMA.

Ogres novada Kultūras centra sieviešu korī RASA apvienojušās draudzīgas, inteliģentas un atraktīvas dziedātājas, kas līdzās savai profesijai un ģimenes dzīvei piepildījumu rod mūzikā. Šarmanto dāmu kolektīvu vada Dziesmu svētku virsdiriģente, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniece, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesore, Latvijā un ārzemēs atzinību guvusī diriģente Aira Birziņa.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Ogres novada Kultūras centra kasē, BIĻEŠU PARADĪZES tīklā un  interneta vietnē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/103365 . Biļetes cena: 2 eiro.

Pasākuma norises vietā visiem apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un  digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī ir izslimojusi Covid-19, un personu apliecinošs dokuments. Noteikumi attiecas uz visām vecuma grupām, tai skaitā bērniem.

Lūdzam ievērot visus fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības noteikumus. Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.