Ar koncertu “Es skanēšu” Ogres novada Kultūras centra (ONKC) sieviešu koris RASA diriģentes Airas Birziņas vadībā atzīmēs 20 gadu jubileju 28. oktobrī 18.00 ONKC Mazajā zālē.

RASAS jubilejas programma veidota retrospektīvi parādot dažādās kormūzikas šķautnes un mūzikas stilus, kora darbības galvenos virzienus 20 gados, kā arī atceroties svarīgākos notikumus un spilgtākās emocijas.

RASAS dziedātāju mūzikas izvēlei un balsojumam bija lielākā loma, atlasot šī jubilejas koncerta repertuāru. Koncertā skanēs latviešu komponistu oriģināldziesmas un tautasdziesmu apdares, sakrālā mūzika un operkori, L.Bernsteina un R. Paula dziesmas.

Koncerta īpašie viesi būs ansamblis “Brokastis četratā” – Mārtiņš Zilberts (klavieres), Viktors Veļičko (kontrabass), Andis Klučnieks (flauta), Aivars Krastiņš (sitaminstrumenti). “Brokastis četratā” muzicēs gan kopā ar kori, gan solo, veidojot krāsainas intermēdijas kora mūzikas blokiem.

Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

Es skanēšu RASĀ. Es skanēšu ar RASU. Es skanēšu, jo dziedu! Es dzīvoju, jo skanu! Koncerta nosaukums “Es skanēšu” tika izraudzīts saistībā ar vienu no kora mīļākajām un biežāk dziedātajām dziesmām, A. Kontauta un Z. Šulcas “Es skanēšu”.

“Gribu skanēt kā zvans katras dienas rītā un vakarā pēc darba padarītā…”

Aicinām uz sieviešu kora RASA koncertu 28. oktobrī 18.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē

Informāciju sagatavoja Dace Tribocka, Ogres novada Kultūras centra Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja