13.septembrī plkst.17 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē izskanēs komponista Raimonda Tigula, instrumentālās grupas un Rīgas Doma zēnu kora (diriģents – Mārtiņš Klišānš) koncertprogramma “Rīta un vakara dziesmas”.

Koncertā skanēs gan jauni skaņdarbi, gan Dziesmu svētkos jau skanējušās un tautā iemīļotās dziesmas “Lec, Saulīte” un “Dod, Dieviņi”, kā arī kā arī labdarības maratona “Dod pieci!” himna “Klusi čukst Dievs”, kura kļuva par visbiežāk spēlēto un klausītāju pieprasītāko dziesmu labdarības maratona laikā.

“Šī koncertprogramma man ir īpaša, jo savus pirmos soļus mūzikā sāku dziedot zēnu korī. Nedaudz bērnības atmiņu un saviļņojums, dzirdot savas dziesmas, izpildām mūsu Rīgas Doma zēnu korim,” atzīst komponists Raimonds Tiguls.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Biļetes cena koncerta dienā – EUR 25

Cienījamie skatītāji! Atgādinām, ka biļešu kontrole uz pasākumiem Lielajā zālē notiek pie ieejas kultūras centrā! Aicinām uz pasākumiem ierasties laicīgi un sagatavot biļetes uzrādīšanai kontrolei .
Paldies par atsaucību!