Laikā, kad kolektīviem klātienes mēģinājumi notikt nedrīkst, Ogres novada Kultūras centrs izaicināja deju kolektīvus piedalīties video projektā #UzaiciniDabuUzDeju. Paldies par atsaucību kolektīvu vadītājiem un visai lielajai deju saimei!

1.video – VPDK RAKSTI – aktīvs, enerģisks, radošs un dinamisks kolketīvs, vienmēr izvirza sev augstus mērķus, lai tiektos un gūtu ar vien jaunus panākumus. Vadītāja Inga Lavrinoviča.

#UzaiciniDabuUzDeju

#UzaiciniDabuUzDejuLaikā, kad kolektīviem klātienes mēģinājumi notikt nedrīkst, Ogres novada Kultūras centrs izaicināja deju kolektīvus piedalīties video projektā #UzaiciniDabuUzDeju. Paldies par atsaucību kolektīvu vadītājiem un visai lielajai deju saimei!1.video – VPDK Raksti – aktīvs, enerģisks, radošs un dinamisks kolketīvs, vienmēr izvirza sev augstus mērķus, lai tiektos un gūtu ar vien jaunus panākumus. Vadītāja Inga Lavrinoviča.

Posted by Ogres Kultūras centrs on Trešdiena, 2020. gada 27. May

2.video – SDK OGRĒNIETIS – brīnišķīgs, enerģijas bagāts, dzīvespriecīgs kolketīvs, kas allaž atradīs kādu piedzīvojumu, kurā visiem kopā piedalīties. Prieka pilni, azartiski ceļotāji un lieli dejot mīļi. Vadītājai Ināra Driksna.

#UzaiciniDabuUzDeju

Projekts #UzaiciniDabuUzDeju turpinās.Paldies par atsaucību kolektīvam, lai raits un viegls deju solis vasaras saulainajos mēnešo! 2.video – SDK OGRĒNIETIS – brīnišķīgs, enerģijas bagāts, dzīvespriecīgs kolketīvs, kas allaž atradīs kādu piedzīvojumu, kurā visiem kopā piedalīties. Prieka pilni, azartiski ceļotāji un lieli dejot mīļi.Vadītājai Ināra Driksna.

Posted by Ogres Kultūras centrs on Ceturtdiena, 2020. gada 28. May

3.video – VPDK AIJA – saliedēts, draudzīgs, enerģisks un spēcīgs kolektīvs. Allaž atsaucīgs un atbalstošs, kolektīva sirds ir vadītāja, bet enerģijas turētāji ir visi kolektīva dalībnieki. Vadītāja Aija Zepa

#UzaiciniDabuUzDeju

Projekts #UzaiciniDabuUzDeju 3.video – VPDK "Aija" – saliedēts, draudzīgs, enerģisks un spēcīgs kolektīvs. Allaž atsaucīgs un atbalstošs, kolektīva sirds ir vadītāja, bet enerģijas turētāji ir visi kolektīva dalībnieki. Vadītāja Aija Zepa.Paldies visiem dejotājiem, kuri piedalijās video veidošanā, lai raits un viegls deju solis vasaras saulainajos mēnešos un neizsīkstoša prieka dzirksts uzsākot jauno sezonu!

Posted by Ogres Kultūras centrs on Piektdiena, 2020. gada 29. May

Paldies visiem dejotājiem, kuri piedalijās video veidošanā, lai raits un viegls deju solis vasaras saulainajos  mēnešos un neizsīkstoša prieka dzirksts uzsākot jauno sezonu!