🎀24. februārī, Ogres dzimšanas dienas svinībās PILSĒTA, DZĪVE UN TU par Ogri, pilsētas dzimšanas dienu, dzīves notikumiem un sajūtām sarunāsimies ar:

-zīmola LATVIJAS PĒRLES un GOLDEN GRAIN radītāju un vadītāju Elīnu Eidmani.

✨Elīna sevi vienmēr identificējusi kā ogrēnieti, tāpēc arī ar uzņēmējdarbību sākusi nodarboties tieši Ogrē – vietā, kas viņas prāt, kā radīta radošām izpausmēm. Šobrīd LATVIJAS PĒRLES pulkā ir 7 veikali, interneta veikals www.latvijasperles.lv, ražošana, birojs un noliktava tepat Ogrē. Arī izsapņotā kafejnīca ZĪĻOTAVA tapusi Ogres Zilajos kalnos – Elīnas spēka un miera ostā.

“Kāpēc Ogre? Jo šeit mīt kolosālākie cilvēki, ģeogrāfiski izcili ērta atrašanās vieta, pilsēta, kas attīstās gaismas ātrumā, kolosāli atbalstoša pašvaldība. Jā, te ir mana dzimtene, manas mājas, mana sirds, mana ģimene, draugi, domubiedri. Tikai šeit es jūtos kā savējā starp savējiem,” atklāj Elīna Eidmane.

-satura veidotāju, aktīva dzīvesveida entuziasti un raidījuma MĀMIŅU KLUBS vadītāju Kristīni Beitiku.

✨Kristīne Beitika ir Ogrēniete, kas mīl atpūtu pie dabas, apceļot Latviju, doties pārgājienos un piekopj aktīvu dzīvesveidu, izkustoties katru dienu. 2021. gadā Kristīne organizēja publisku 365 dienu, 10 000 soļu katru dienu izaicinājumu #kustiesvairākjūtieslabāk, kurā iesaistījās simtiem cilvēku. Kristīne savā Instagram kontā pulcē vairāk kā 20 000 līdzīgi domājošo un iestājoties par jēgpilnu komunikāciju, sociālajos tīklos radījusi 3 mēnešu kursus un tēmturi #neizniekosavulaikuinstagram, kuros stāsta un iepazīstina ar satura veidotāja profesiju. “Visu savu mūžu dzīvoju Ogrē un šī man ir mīļa pilsēta! Regulāri saņemu jautājumus savā Instagram, kur gardi paēst un kur instagramīgākās vietas pilsētā,” atklāj Kristīne Beitika

🎀 Ar Kristīni sarunāsimies par Ogri, pilsētas dzimšanas dienu, dzīves notikumiem un sajūtām.

-māsas Ilze un Elita Patmalnieces ir dzimušas Ogrēnietes. Abas ikdienas dzīvi saista ar mākslu un tērpu dizainu. Ilzes un Elitas radītie tērpi ne vienu vien reizi nonākuši TV ekrānos, uz žurnālu vākiem un kļuvuši par svarīgu notikumu sastāvdaļu.

🎈 “Līdz 10 gadu vecumam dzīvojām Grīvās prospektā (tolaik Oktobra), tas laiks palicis atmiņā ar slidošanu stadionā, peldēšanu Varžu dīķī un Kariņu spēlēšanām,” atminas Ilze Patmalniece.Savukārt Elita, kādā intervijā daloties bērnības atmiņas, atklājusi, “Bērnībā katru dienu gāju Ogrē uz unīti. Nezin kur es katru reizi izraku naudu, bet man vajadzēja nopirkt tad blociņu, tad pildspalvu. Un pārdevēja man prasīja, kur man strādā mamma un tētis. Un es atbildēju: mamma – šuvēja, tētis – feldšeris. Aizgāju mājās un stāstīju to vecākiem, un mamma teica, ka pārdevēja mani paķērusi uz zoba par to, ka es visu laiku tur eju un kaut ko pērku.”

🎀 Ar Ilzi un Elitu sarunāsimies par Ogri, pilsētas dzimšanas dienu, dzīves notikumiem un sajūtām. Sarunu vadīs TV un radio raidījumu vadītājs Valdis Melderis.

Ilzes Patmalnieces foto autors J. Deināts.

🎉Aicinām pievienoties šai sarunai un pilsētas dzimšanas dienas svinībām Ogres novada Kultūras centrā. Vairāk par pasākumu: https://fb.me/e/2enqa5oze

🔸Pasākuma PILSĒTA, DZĪVE UN TU apmeklējums ir bez maksas.

🎫Bezmaksas biļetes var saņemt Ogres novada Kultūras centra kasē un visās Biļešu paradīzes kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv