Aprīlī Ogresgala un Ciemupes tautas namā būs iespēja noskatīties trīs Latvijas simtgades filmas – “Paradīze ‘89”, “Turpinājums” un “Kriminālās ekselences fonds”.

Piektdiena, 6. aprīlis 19.00

Ogresgala tautas nams, Lielā zālē

spēlfilma PARADĪZE ’89 

Režisore Madara Dišlere

Ir 1989. gada vasara. Rīdzinieces Paula un Laurēns vasaras brīvlaiku pavada mazpilsētā pie māsīcām Maijas un Lindas. Savā vaļā atstātā četru meiteņu komanda bauda brīvību, iztēlojas pieaugušo dzīvi un iekuļas satraucošos piedzīvojumos.
Uz patiesiem notikumiem balstīts deviņgadīgās Paulas pieaugšanas stāsts laikā, kad Latvija spēra savus pirmos soļus pretī neatkarībai. Lomās: Inga Apine, Gatis Gāga, Kaspars Gods, Ivars Krasts, Guna Zariņa, Magda Lote Auziņa, Marta Ģertrūde Auzāne, Līva Ločmele, Evelīna Ozola

 

Svētdiena, 8. aprīlis 16.00

Ogresgala tautas nams, Lielā zālē

dokumentālais stāsts TURPINĀJUMS

Režisors Ivars Seleckis

Pieci Latvijas bērni no dažādiem Latvijas novadiem sāk iet pirmajā klasē. Kārlim ir stipras ģimenes saknes Latvijas laukos, pilsētnieka Gļeba ikdiena ir rūpīgi saplānota, Anastasijas ģimene no pilsētas pārcēlusies uz īpašumu mežu ielokā, Zanes ģimene ir pirmās paaudzes pilsētnieki, bet Anetes mamma dzīvo Anglijā. Viena gada vērojums par to, kas notiek bērna prātā.

 

Ceturtdiena, 12. aprīlis, 19.00

Ciemupes tautas nams

Latviešu kriminālkomēdija KRIMINĀLĀS EKSELENCES FONDS
Režisors Oskars Rupenheits

 

Piektdiena, 20. aprīlis 19.00

Ogresgala tautas nams, Lielā zālē

Latviešu kriminālkomēdija KRIMINĀLĀS EKSELENCES FONDS

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis – komēdijā “Kriminālās ekselences fonds”! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Vecuma ierobežojums – 16 gadi (filmā tiek daudz izmantota necenzēta leksika).

Biļetes cena 2.00 eur Ogresgalā un 3.00 eur Ciemupē. Biļetes varēs iegādāties seansa norises vietā.