Ogres novada Kultūras centra bērnu vokālā studija SVILPASTES ar videoklipu latviešu tautas dziesmai VIENA PATI MAGONĪTE sveic visas māmiņas svētkos.

Dziesmas klipa filmēšanai šoreiz izvēlēts Špakovska parks Ogrē, kurā bērnu vokālās studijas SVILPASTES paši mazākie dalībnieki priecājas par plaukstošo pavasari un velta sirsnīgu priekšnesumu māmiņām. Sveiciens skatāms video platformā Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=yhsoc1MV5Xo&ab_channel=Okult%C5%ABra un ONKC Facebook kontā: https://www.facebook.com/OgresKulturasCentrs

Vokālas studijas vadītāja Ilze Miezere atklāj, ka šoreiz dziesmas mācīšanās un priekšnesuma tapšanas process ritējis visai netradicionālos apstākļos – pļavā aiz Ogres novada Kultūras centra. “Lai gan mazo vokālistu mammas bija klāt gan mācoties dziesmu, gan arī rūpējās par to, lai dziedātāji būtu sapucēti un gatavi filmēties, mēs ceram, ka šis sveiciens svētkos būs patīkams pārsteigums un sildīs sirdi ikvienai māmiņai, ” piebilst Ilze.

Sveiciena tapšanā piedalījās: bērnu vokālās studijas jaunākie dalībnieki, priekšnesumu veidoja  Ilze Miezere un Ināra Arbidāne, skaņu nodrošināja Sandis Grauzs, savukārt par video un montāžu rūpējās Ansis Imaks.