8. oktobrī plkst. 19:00 Ogres teātris aicina uz atvērto mēģinājumu – TIKŠANOS AR SKATĪTĀJIEM, gaidot topošā jauniestudējuma “Lai dzīvo Bušona!” pirmizrādi Jāņa Kaijaka režijā. Skatītājiem tā būs unikāla iespēja ielūkoties teātra aizkulisēs – izrādes tapšanas procesā, vērojot režisora darbu ar aktieriem, aktiera darbu ar lomu, kā arī piedalīties sarunās par topošo jauniestudējumu.

2006. gadā sarakstītais franču autoru tandēma Žana Della un Žeralda Sibleirasa eirofarss nav novecojis un īpaši mūsu, Latvijas, kontekstā tas šķiet ieguvis pavisam jaunu aktualitāti. Mazā ciematiņa iedzīvotāju cīņa par savas dzimtās vietas saglabāšanu un izdzīvošanu mūsdienu globalizācijas laikmetā ir vienlīdz smieklīga un arī mazliet skumja. Asprātīgās situācijas un negaidītie notikumu pavērsieni padara šo stāstu īpaši aizraujošu, bet paralēles ar mūsu situāciju liek par šo to aizdomāties. Vārdu sakot, šis iestudējums sola skatītājiem izklaidi ar pievienoto vērtību.

Jauniestudējumā spēlē Ogres teātra aktieri: Andris Peismalietis, Anita Saukane, Kalvis Kravalis vai Bruno Āriņš, Andris Krauja.

Režisors: Jānis Kaijaks, mākslinieks: Ernests Austriņš, gaismu un skaņu operators: Krišjānis Kārlis Kupčs, dekorāciju meistars: Juris Gasparovičs, radošā direktore: Ieva Rodiņa.

Biļetes: 3 EUR “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā: www.bilesuparadize.lv.