Šogad Ogres pilsētas svētkus svinēsim 24. un 25. augustā. Atklāsim 2018. gadā atjaunotos un jaunradītos pilsētas objektus – strūklaku un skatuvi skvērā, kā arī kafejnīcu “Zelta Liepa”. Un ceļu pie iedzīvotājiem uzsāks šogad izveidotā Ogrēnieša karte.

PIEKTDIENA, 24. augusts

Svētki sāksies 18.00 ar noskaņas koncertiem uz peldošās skatuves Ogres upes promenādē. Koncertēs mūzikas grupa Jēkaba Nīmaņa vadībā un grupa SIGMA.

Turpinājumā svētku viesus gaida Zelta Liepas skatuve ar koncertuzvedumu “Zelta Liepas stāsts”.

Piedalīsies mūzikas grupa Valda Zilvera vadībā, Nacionālā teātra aktieri Mārtiņš Brūveris un Marija Bērziņa, ONKC kolektīvu dejotāji un īpašie viesi – Viktors Lapčenoks un Žoržs Siksna. Uzveduma režisors Jānis Kaijaks.

Vakaru turpinās grupas DAGAMBA un TRIANAPARK.

22.00 uz upes, dziedot grupai TAUTUMEITAS, lielā svētku uguņošana!

Visu svētku laiku skvērā darbosies svētku RESTORĀNS.

SESTDIENA, 25. augusts

 Sestdien svētku programmā, kas sāksies 11.00, vairākas jau pazīstamas aktivitātes –  Laivu parāde Ogres upē, gadatirgus Bērzu alejā un Brīvības ielā, sporta spēles Krasta laukumā un Ogres 1. vidusskolas stadionā, atpūtas un veselības zona Ogres upes promenādē.

Ogres novada Kultūras centra (ONKC) pļava šogad gaidīs ģimenes ar visu vecumu bērniem, jo tur būs Ģimenes zona ar programmu gan maziem, gan tīņiem, gan jauniešiem. Būs koncerti, lekcijas un diskusijas, bumbiņu baseini, “AB parks”, arī ratiņu parāde un u.t.t.

Laukumā pie ONKC šogad pulcēsies pagasti!Katrs pagasts stāstīs un rādīs to labāko un interesantāko, kas pagastā notiek. Uz ONKC laukuma skatuves visas dienas garumā uzstāsies pagastu profesionālie un amatierkolektīvi – folkloras kopas, vokālie ansambļi, vokāli instrumentālie ansambļi, būs līnijdejas un pūtēju orķestra priekšnesumi.

Dažādu grupu koncerti norisināsies arī Zelta liepas skatuvē.

Jaunajās Ogres Tautas teātra telpās un atjaunotajā Mākslas zonā zem ONKC kāpnēm būs skatāmas vēsturiskas un mākslas izstādes, sadarbībā ar Ogres vēstures un mākslas muzeju un Ogres Mākslas skolu.

Arī šajā dienā visu svētku laiku skvērā darbosies svētku RESTORĀNS.

 

OGRES PILSĒTAS SVĒTKUS RĪKO

Ogres novada pašvaldība, Ogres novada Kultūras centrs