Ogres novada pašvaldības iestāde “Ogres novada Kultūras centrs” aicina darbā finanšu ekonomistu, nodaļas vadītāju uz pilnu darba slodzi

Galvenie darba pienākumi:

  • Vadīt un koordinēt finanšu nodaļas darbu
  • Sagatavot kārtējā gada budžeta projektu
  • Sniegt metodiskos norādījumus nodaļu un filiāļu darbiniekiem budžeta plānošanā un izpildē
  • Izstrādāt un nodrošināt iekšējo kontroli par Iestādes budžeta plāna izpildi
  • Veikt budžeta analīzi
  • Sagatavot ziņojumus un finanšu atskaites
  • Izstrādāt un sagatavot nodaļas darba pienākumu veikšanai nepieciešamo dokumentāciju atbilstoši normatīvajiem aktiem.

Prasības kandidātiem:

  • Darba pieredze galvenā grāmatveža/ekonomista/finansista darbā
  • Augstākā izglītība
  • Prasme analizēt informāciju, paredzēt un novērtēt riskus, prezentēt viedokli
  • Izteikta analītiskā un stratēģiskā domāšana
  • Iniciatīva, precizitāte, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu un intensīvu darbu, zinošu kolēģu atbalstu, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Motivēta pieteikuma vēstule
  • Dzīvesgājuma apraksts (CV)
  • Izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Amatam noteikta: 12.1.amata saime, 11 mēnešalgas grupa (bruto mēnešalga no 1250 līdz 1382 eiro). Profesijas kods 2631 05

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi Ogres novada pašvaldības iestādes “Ogres novada Kultūras centrs” finanšu ekonomista vakancei aicinām sūtīt elektroniski (e-pasta adrese: kulturascentrs@okc.lv) līdz 2022. gada 22. septembrim. Tālrunis uzziņām 65035950.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.