11. jūnijā, gandrīz pēc 3 mēnešu ilga pārtraukuma, darbu atsāk Ogres novada Kultūras centra biļešu kase.

Kases darba laiki līdz 2020. gada 10. jūlijam:

otrdienās 14.00 – 18.00;

ceturtdienās 12.00 – 15.00;

piektdienās 12.00 – 15.00.

12. martā izziņotais ārkārtas stāvoklis valstī paredzēja publisko pasākumu norises ierobežojumus no 13. marta līdz 9. jūnijam, kā rezultātā vairāki pasākumi ir atcelti vai pārcelti.

Ogres novada Kultūras centrs informē, ka pasākuma pārcelšanas gadījumā, iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas un nauda par biļetēm netiek atmaksāta, ja vien rīkotājs nelemj savādāk, atbilstoši pēc Patērētāju un tiesību aizsardzības centra 13.03.2020. publicētā ziņojuma*. Naudas atgriešana tiek veikta tikai pilnībā atceltajiem pasākumiem. Atgādinām, ka uz dažiem pasākumiem, kuri notiek Ogres novada Kultūras centra telpās, rīkotāji ir citas producentu grupas, tādēļ daļai pasākumu pārcelšanas datumi vēl nav zināmi.

Atceltu pasākumu gadījumā nauda par biļetēm, kas iegādātas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, automāstiski tiek atgriezta uz biļešu pircēja bankas kontu. Klātienē iegādātās biļetes, atceltu pasākumu gadījumā, iespējams atgriezt jebkurā Biļešu Paradīzes kasē.

Kultūras centrs kases apmeklētājus aicina būt saprotošiem un klātienē iegādātas biļetes uz pasākumiem, kas, valstī noteikto ierobežojumu dēļ, tikuši atcelti, atgriezt bez liekas steigas un drūzmēšanās. Gadījumos, kad atgriežamās biļetes vērtība pārsniedz, kasē esošos naudas līdzekļus, biļetes atgriešana var tikt atteikta.

*Vairāk informācijas par valstī noteikto biļešu atgriešanas kārtību – Patērētāju un tiesību aizsardzības centra 13.03.2020. publicētajā ziņojumā http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem.

Ieejas biļetes uz pasākumiem var iegādāties kases darba laikā, kā arī stundu pirms pasākumiem, uz kuriem biļetes ir pieejamas.

Tālrunis uzziņām 26543512, kases tālr. 65047740.

Apmeklētāju ērtībām uz lielākajiem pasākumiem Ogres novada Kultūras centrā, biļetes ir iespējams iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv kā arī Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā.

 

ONKC telpas nedrīkst apmeklēt personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Apmeklētājiem jāievēro savstarpējā distance – 2 metri! Nedrīkst drūzmēties, apkalpošana notiek rindas kārtībā. ONKC nodrošina iespēju ievērot roku higiēnu – lūdzu, dezinficējiet rokas!