31. jūlijā pulksten 20.00 koncertciklu VASARAS KONCERTI PILSĒTAS SKVĒRĀ, ar enerģijas pilniem un jaudīgiem koncertiem, noslēgs grupas REGĪNA un ORANŽĀS BRĪVDIENAS.

Mainoties pasākuma norises programmai, grupas RIGA REGGAE vietā koncertcikla noslēguma pasākumā uz skatuves kāps grupa REGĪNA, kuras sastāvā ir aktieri Varis Piņķis, Gatis Gāga, Māris Bezmers, Kaspars Zvīgulis, Ivars Krasts, Gundars Grasbergs un Jēkabs Nīmanis. Grupai raksturīga atturīga instrumentu pārvaldīšana, ko tās dalībnieki kompensē ar ekscentrisku skatuves uzvedību. Mūziķi, sev ierastā manierē, atskaņo ļoti dažādu mūziku, skaņdarbus izpildot latviešu, krievu, angļu, vācu, ukraiņu, dienvidslāvu, indiešu un citu valodu interpretācijās.

Pasākuma turpinājumā koncerta apmeklētājus ar savu sniegumu priecēs atraktīvie grupas ORANŽĀS BRĪVDIENAS mūziķi. Grupa pati savu mūzikas žanru dēvē par TurboFolk – mūziku, kurā dažādu stilu elementi sajaukušies kokteilī, kas pilns ar pozitīvu enerģiju. Mūziķu apvienība ORANŽĀS BRĪVDIENAS uzstājusies gandrīz visos mūzikas klubos un festivālos Lavijā, kā arī vairākkārt devusies koncerttūrēs pa Eiropu.

Grupu REGĪNA un ORANŽĀS BRĪVDIENAS uzstāšanās būs trešais jeb noslēdzošais pasākums Ogres novada Kultūras centra organizētājā koncertciklā VASARAS KONCERTI PILSĒTAS SKVĒRĀ, kas Ogres iedzīvotājiem un pilsētas viesiem ļauj baudīt brīvdabas koncertus bez maksas.