Atzīmējot 20. jubilejas sezonu, sestdien, 17. martā plkst. 18.00 Ogres novada Kultūras Centra (ONKC) Skolotāju kamerkoris aicina uz nebēdnīgu un pavasarīgu koncertu “Skolotāju 20. klasesvakars” ONKC Mazajā zālē.

Jau decembrī kolektīvs iededza savu 20. jubilejas tortes svecīti ar skaistu garīgās un Ziemassvētku mūzikas koncertu Ev. Lut. Ikšķiles baznīcā. Tad nu tagad pienākusi kārta dzimšanas dienas otrajai daļai ar krietnu devu nenopietnības. Koncerta programmā skanēs iemīļotas Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa latviešu estrādes dziesmas dažādos pārlikumos. Daži no dziedātājiem arī izpildīs solo numurus un dziedās duetos. Pie klavierēm nepārspējamā ilggadīgā kora koncertmeistare Gunta Trasūne.

Kora diriģente Sintija Šmite, lūdzot ieskicēt koncerta atmosfēru, stāsta: “Klasesvakars visiem saistās ar foršām jaunības atmiņām, kurā mijas vieglas apmulsums, mazliet greznāka kleita, no dejošanas uzsiluši vaigi un pa kādai pirmajai bučai vakara izskaņā.  To visu mēs centīsimies savienot ar skaistākajām latviešu estrādes melodijām, radot svētkus sev un klausītājiem.”

Tiekamies 17. martā plkst. 18.00 ONKC Mazajā zālē koncertā “Skolotāju 20. klasesvakars”!

Ieeja bez maksas!