4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā Ogrē kultūras pasākumi mīsies ar dažādām aktivitātēm, kurās stiprināt tautas vienotību un baudīt svētku noskaņu  aicināts ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis.

No plkst. 15.00 Brīvības ielās gājēju posmā izgleznosim Latviju, veidojot kopīgu gleznu un radoši paužot mīlestību pret savu valsti.

Plkst. 15.00  uz pilsētas skvēra skatuves ar koncertu ZEME ZEĻ, ZEME PLAUKST Latviju svētkos sveiks Ogres novada Kultūras centra bērnu vokālā studija SVILPASTES, vidējās paaudzes deju kolektīvi RAKSTI un AIJA, bērnu un jauniešu deju kolektīvs PĪLĀDZĪTIS un senioru deju kolektīvs OGRĒNIETIS.

No Plkst. 16.00 Brīvības ielas gājēju posmā, piedaloties radošajās darbnīcās un darbojoties mezglošanas meistarklasē kopā ar Ogres novada Kultūras centra tautas lietišķās mākslas studiju SAIVA, varēs apgūt jaunas prasmes un radīt ko skaistu un noderīgu.

Savukārt Plkst. 17.00 pie M. Pūres beķerejas  tiks dots starts tradicionālajam TVĪDA BRAUCIENAM. Brauciena laikā dalībnieki, tērpušies retro tērpos, izbrauks skaistu maršrutu pa Ogres gleznainākajām vietām.

Dienas noslēgumā plkst. 19.00 pilsētas skvērā notiks Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra Estrādes ansambļa koncerts, kurš veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Koncertā būs dzirdamas gan Latvijā labi pazīstamu mākslinieku kompozīcijas, gan pašu radīti oriģināldarbi, kuri ar savu spēku un enerģiju spēj aizraut ikvienu. Neskatoties uz savu neilgo pastāvēšanu ar jauneklību, entuziasmu un azartiskumu Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra Estrādes ansamblis ir iekarojis daudzu klausītāju sirdis.

Svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, aicinām apmeklēt svētku pasākumu un būt vienotiem priekā un lepnumā par mūsu valsti.

Svētku pasākumu apmeklējums bez maksas.