Turpinot aizsākto tradīciju, arī šogad Ogrē jūnija mēnesī ceturtdienās aicināsim uz koncertciklu Upes vakari Ogres upes promenādē uz peldošās skatuves. Šajā sezonā divi koncerti – 6. jūnijā un 13. jūnijā plkst. 20.00.

Koncertcikls Upes vakari ir brīvdabas koncerts, piedaloties Ogres novada Kultūras centra (ONKC) koriem un viesiem. Koncerti ir bez maksas. Kori uzstājas uz peldošās skatuves Ogres upē, kas izvietota promenādē pie laipas.

6. jūnijā klausītājiem būs tikšanās ar trīs koriem – ONKC Ogres Skolotāju kamerkori, ko vada diriģents Ivars Krauze un ONKC jauniešu kori Impulss, dirigente Gunita Bičule un Jolanta Kalniņa. Viesos  Rīgas Praktiskās estētikas skolas jauktais koris Anima Mea, ko arī vada Ivars Krauze un Jēkabs Jančevskis.

Savukārt, 13. jūnijā Upes vakarā uzstāsies ONKC jauktais koris Ogre, diriģents Jānis Zirnis un viņa vadītais sieviešu koris Ausma, kas pārstāv Rīgas Kultūras un tautas mākslas centru “Mazā Ģilde”.

Klausītājus lūdzam ņemt vērā, ka pasākumi notiek brīvdabā. Lietus gadījumā lūdzam sekot līdzi norādēm par pasākuma norises maiņu.

Koncertcikls UPES VAKARI

6. jūnijs 20.00

Ogres novada Kultūras centra OGRES SKOLOTĀJU KAMERKORIS

diriģents Ivars Krauze, kormeistare Ance Purmale, koncertmeistare Gunta Trasūne

Ogres novada Kultūras centra jauniešu jauktais koris IMPULSS

diriģentes Gunita Bičule un Jolanta Kalniņa

Rīgas Praktiskās estētikas skolas jauktais koris ANIMA MEA

diriģenti Ivars Krauze un Jēkabs Jančevskis, vokālā pedagoģe Luīze Anna Kalniņa

13. jūnijs 20.00

Ogres novada Kultūras centra jauktais koris OGRE

diriģents Jānis Zirnis, kormeistari Jānis Kokins un Jānis Lapsa

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā Ģilde” sieviešu koris AUSMA diriģents Jānis Zirnis