Turpinot aizvadītajā gadā aizsākot brīvdabas koncertciklu “Upes vakari”, kas ceturtdienas vakaros Ogres upes krastos pulcēja kuplu skaitu kormūzikas baudītāju, arī šogad plānoti trīs koncerti, piedaloties Ogres novada Kultūras centra (ONKC) koriem un viņu draugiem. Pirmais koncerts 7. jūnijā plks. 20.00, kad uzstāsies ONKC sieviešu koris “Rasa” un Madlienas pūtēju orķestris.

Pasākumi notiek brīvdabā, Ogres upes promenādē pie Līkā tilta. Kori uzstājās uz Ogres upes peldošās skatuves. Pasākuma apmeklētājus aicinām iespēju robežās līdzi ņemt sēžamos – segas, spilvenus utt.

“Kā zināms jūnijs ir gaidāmo Dziesmu un deju svētku ieskaņas laiks. Un, protams, koru repretuārā būs arī dziesmas no svētku programmas. Savukārt, 21. jūnijā plānota sadziedāšanās un jo īpaši aicinu visus dziedātgribētājus atbalstīt un pievienoties, baudot arī maģisko Saulgriežū laiku. Kopā pulcējoties pie ugunskuriem, kas šajā dienā tiks kurti visa Latvijā, tādejādi atbalstot akciju “Izgaismo Latviju”. Tās aicinājums ir 21. jūnijā dziedāt spēka dziesmas Latvijai un 22.00 visā Latvijā vienlaikus dziedāt Latvijas valsts himnu”, stāsta koncertcikla organizatore un Ogres novada Dziesmu un deju svētku koordinatore Dace Nikolaisone.

 

KONCERTCIKLA “UPES VAKARI” PROGRAMMA:

 

  1. JŪNIJS

20.00

sieviešu koris RASA un MADLIENAS PŪTEJU ORĶESTRIS

 

  1. JŪNIJS

20.00

jauktais koris OGRE un sieviešu koris AUSMA (Rīgas Kultūras un tautas mākslas cntrs “Mazā ģilde”)

 

  1. JŪNIJS

20.00

SADZIEDĀŠANĀS

Jauniešu koris IMPULSS, jauktais koris GRĪVA, OGRES SKOLOTĀJU KAMERKORIS, senioru koris ALTERA

 

Pasākuma norises vieta: Ogres upes peldošā skatuve, Ogres upes pormenādē pie Līkā tilta

 

Dace Tribocka

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ogres novada Kultūras centrs