Skanot dziesmām, sveicieniem un laba vēlējumiem, 17. septembrī koncertā AR DZIESMU MĪLESTĪBĀ Ogres novada Kultūras centra jauktais koris OGRE atzīmēja 50 gadu jubileju.

Aizritējis pusgadsimts kopš jauktā kora OGRE (sākotnēji Trikotāžas kombināta jauktā kora) dziedātāju balsis kuplina Latvijas koru saimi. Šajā laikā koris OGRE piedzīvojis nemitīgu māksliniecisko izaugsmi, pulcējis lieliskus dziedātājus un ar augstvērtīgu kora skanējumu bagātinājis neskaitāmus notikumus Latvijā un ārzemēs.

Jubilejas koncertā koristi iepazīstināja klausītājus ar savām iemīļotākajām kora dziesmām, kuras tika noskaidrotas ar aptaujas palīdzību un piedāvāja baudīt mūziku, kas veltīta mīlestības tēmai. Lai vienotos dziesmā, uz skatuves kāpa arī bijušie kora dziedātāji.

Koncertā pie diriģentu pults stājās Jauktā kora OGRE mākslinieciskais vadītājs Jānis Lapsa, diriģenti Ronalds Rāviņš un Staņislavs Semjonovs, savukārt domās ar kori kopā bija goda diriģents, profesors Jānis Zirnis, kas veselības dēļ, diemžēl nevarēja apmeklēt koncertu.

Koncerta muzikālo programmu paspilgtināja pavadošā grupa, kuras sastāvā muzicēja Lelde Lapsa, Dace Rozenberga, Māris Rozenfelds, Ivars Ozols, Uģis Upenieks un Baiba Tērmane.