Janvāra pēdējā dienā, ar gandarījumu atskatoties uz paveikto 2019. gadā, svinīgā sarīkojumā paldies tika teikts Ogres novada Kultūras centra (ONKC) amatiermākslas kolektīviem. ONKC direktora pienākumu izpildītāja Elīna Aupe sveica kolektīvu vadītājus un dalībniekus, novēlot tiem tik pat ražīgu un sasniegumiem bagātu 2020. gadu.

“Īpašu paldies par veiksmīgu sadarbību vēlamies teikt kolektīviem, kuriem mūsu skatījumā 2019. gads ir bijis zīmīgs,” sacīja Elīna Aupe.

ONKC balva par ieguldījumu, debiju, aktīvu darbošanos un veiksmīgu sadarbību tika piešķirta fotoklubam “Ogre” (vadītāja Dace Voitkeviča). Fotoklubs šogad atzīmēs savas darbības 50 gadu jubileju, bet 2019. gads bija pirmais tieši kā ONKC kolektīvam. Pateicību saņēma arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Aija” par degsmi un atbalstu rīkotajos pasākumos. Kolektīvs savu skanīgo vārdu ieguvis par godu vadītājai Aijai Zepai, kura kolektīvu izveidojusi un vada jau kopš pašiem pirmsākumiem. Aizvadītajā 2019. gadā VPDK “Aija” atzīmēja savu 30 gadu jubileju.

Ogres novada Kultūras centrs  pateicās visiem, kas atbalstīja šo notikumu. Sirsnīgs paldies SIA “Fazer Latvija”, kas sūtīja savu gardo sveicienu katram kolektīvam. Īpašs paldies SIA “Diamonds Food Group”, SIA “Latvijas Pērles”, piedzīvojumu parkam “Milžu taka”, SIA “Emivit”.

Atbalstītāju simpātiju balvas saņēma senioru deju kolektīvs “Ogrēnietis” (vadītāja Ināra Driksna), jauktais koris “Grīva” (diriģentes Evita Konuša un  Marika Austruma), VPDK “Aija” (vadītāja Aija Zepa), Ogres Skolotāju kamerkoris (diriģents Ivars Krauze) un senioru deju grupa “Astras” (vadītāja Māra Gulbe).