Jau 28. jūlija Lielvārdes parkā izskanēs Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes leģendārās rokoperas LĀČPLĒSIS jaunais iestudējums.


🗺 Pirms dodaties baudīt iestudējumu, aicinām ielūkoties kartē, kurā atzīmēta rokoperas LĀČPLĒSIS norises vieta Lielvārdes parkā, pie Daugavas, tuvākās auto stāvvietas un dzelzceļa stacija.


🅿️Uzveduma laikā automašīnas varēs novietot arī speciāli šim notikumam izveidotā stāvlaukumā, kas atradīsies Laimdotas ielā 16, Lielvārdē.


🚆 Apmeklētāju ērtībai naktī no 28. uz 29. jūliju AS Pasažieru vilciens ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar vilcienu no Lielvārdes uz Rīgu, kas no Lielvārdes dzelzceļa stacijas aties plkst. 1.15.
🔹Apskatīt vilciena apstāšanos konkrētās pieturās iespējams šeit: https://ej.uz/gb83, kā arī iegādāties e-biļeti ar atlaidi vajadzīgajam maršrutam “Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē vai mobilajā lietotnē.

Dodoties uz rokoperu ar automašīnu aicinām ieplānot papildus laiku ceļam, jo uz ceļiem tiek veikti remontdarbi.

Ieeja pasākumā no plkst. 20.30

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un vietnē www.bilesuparadize.lv.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) pasākuma apmeklējums bez maksas.

Skatītāju skaits norises vietā būs ierobežots un brīvo vietu palicis pavisam maz, tādēļ pasākuma organizatori aicina neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, turklāt pakāpeniski turpinās pieaugt biļešu cena. 

Norises vietā aizliegts ienest