Guntars Račs un “Saldās sejas” tieši Ogrē prezentēs savu pirmo koncertalbumu! Piedalīsies Guntars Račs, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Tomass Kleins, Jānis Buķelis, Jānis Narkevics Jr., Katrīna Bindere, Andris Alviķis, Uģis Tirzītis un īpašie viesi! Azartiskās versijās skanēs populārākās dziesmas ar Rača vārdiem, dzirdēsit dzejoļus no 2017.gada vispopulārākās grāmatas Latvijā “365” 1. un 2. daļas. Pirms un pēc koncerta būs iespējams saņemt autogrāfus un kopīgi nofotografēties, kā arī iegādāties grāmatas un CD.

Guntars Račs 2017. gadu uzsāka ar apņemšanos katru dienu uzrakstīt vismaz vienu dzejoli. Pērnā gada augustā nāca klajā autora dzejoļu grāmatas “365” 1. daļa, kas vēlāk izrādījās vispieprasītākā latviešu grāmata 2017. gadā.  Tas izraisīja apjukumu grāmatizdevēju un grāmatnīcu vidū, jo vēl nekad agrāk par pieprasītāko gada grāmatu nebija kļuvis dzejoļu krājums.  2018. gada februārī klajā nāca šīs populārās dzejoļu grāmatas otrā daļa. Lai to pienācīgi atzīmētu, pazīstamais dziesmu autors un mūziķis ap sevi pulcinājis pazīstamus mūziķus un atdzīvinājis Liepājas laika mūziķu kopprojektu “Saldās sejas”. Tā ir grupa, kura ir kā atvērts projekts, un katrā koncertā, mainoties dziesmu repertuāram, mainīsies arī izpildītāji, tāpēc katrā koncertā piedalās arī vairāki, pirms koncerta neizsludināti, īpašie viesi.

Koncertos piedalīsies, pats grāmatas autors un visu koncertos skanošo dziesmu vārdu autors, Guntars Račs, viņa kolēģi no grupas “bet bet” – Uģis Tirzītis un Andris Alviķis. Koncertos pastāvīgi piedalīsies grupas “Līvi” un projekta “Fomins & Kleins” dziesmu autors un ģitārists Tomass Kleins, jaunais un daudzsološais dziedātājs Jānis Narkevics. Vairākos koncertos piedalīsies arī Ivo Fomins, Jānis Buķelis (Līvi), Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un  citi pazīstami mākslinieki, kuru vārdi tiks atklāti pirms katra nākamā koncerta.

Skanēs populārākās Raimonda Paula, Tomasa Kleina, Ainara Virgas, paša Guntara un citu komponistu dziesmas ar Rača vārdiem. Tās ir dziesmas, kuras pazīstamas darījušas tādas grupas kā “Līvi”, “Credo”, “bet bet”, “Liepājas brāļi”, “Fomins & Kleins”, “Prāta vētra” un tādi izpildītāji kā Olga Rajecka, Ance Krauze, Normunds Rutulis, Dzeguzīte, Laima Vaikule, Andris Ērglis un daudzi, daudzi citi.

Dzirdēsiet jaunas grupas “Saldās sejas” dziesmas un tādus hitus kā – “Dzimis Latvijā”, “Muzikants”, “Rasa”, “Diena”, “Es karājos tavā bizē”, “Cāļus skaita rudenī”, “Lecam pa vecam”, “Ozolam”, “Kādā brīnišķā dienā”,  un daudzus citus!

Koncertā dzirdēsiet arī īpaši apmeklētājiem veltītas dzejas rindas no abām grāmatām. Koncertu norises vietās būs iespēja iegādāties jaunās grāmatas un pirms koncerta, koncerta starplaikā un pēc koncerta saņemt autogrāfus un kopā nofotografēties ar autoru.

Pievienotajās fotogrāfijās un video varat apskatīt, kā grupai “Saldās sejas” klājies jau iepriekš koncertos Liepājā, Kuldīgā, Cēsīs, Rūjienā, Alūksnē, Rīgā, Valmierā, Madonā un Slampē!

Nepalaid garām!
06.05. Ogres novada kultūras centrs. Plkst. 17.00