2021.gada 20. decembra līdz 2022.gada 20.februārim  Ogres novada Kultūras centra foto izstāžu zālē ir  apskatāmas divas Ogres foto kluba organizētas izstādes: “Ogre – lai skan” un “Lielvārdes paaudzes”. Abās izstādēs piedalās Ogres novada un Latvijas autori.

Izstādes “Ogre  lai skan!” fotogrāfijās redzami 2021.gada pilsētas svētku notikumi. Vairākus gadus Ogres pilsētas svētkos satiekas fotogrāfi no visas Latvijas projektā “Foto sestDIENA OGRĒ”. Dažiem tā ir pirmā iepazīšanās ar pilsētu, citiem patīkama atkal atgriešanās. Svētku dienās, kad pilsētas ielās notiek aktīva rosība, ir unikāla iespēja iemūžināt neikdienišķu pilsētas portretu. Autori ir gan iesācēji, gan profesionāļi, kas dalās ar savu radošo skatījumu.

Izstāde “Lielvārdes paaudzes” tapusi Lielvādes svētku laikā, iemūžinot novadniekus. Šogad Lielvārde svinēja 820 gadu jubileju. Tās zīmē noritēja arī pilsētas svētku pasākumi. Katra novada bagātība ir cilvēki, kas tajā dzīvo. Fotogrāfi no Ogres novada un citām Latvijas pilsētām iemūžināja Lielvārdes cilvēkus – dažādas paaudzes, profesijas, nodarbošanās un dzīvesveidu. Tā ir radoša dokumentālu portretu galerija, kas stāstīs par sava laika dzīvi arī nākamām paaudzēm.

Izstādes tapušas projektā “Foto sestdiena Ogrē”, kas notiek jau 7 gadus. Tās atbalsta Ogres novada pašvaldība konkursā “R.A.D.I.- Ogres novadam” un foto klubs “Ogre”.