Trešdien, 23. oktobrī, plkst. 19.00 Ogres Kultūras centrā rādīs Režisora Andra Gaujas jauno spēlfilmu NEKAS MŪS NEAPTURĒS. Filma izvirzīta astoņām nominācijām nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps.

Arī filmas komanda dosies uz īpašo seansu Ogres Kultūras centrā, kurā atbildēs uz visiem skatītāju jautājumiem! Pēc filmas noskatīšanās norisināsies diskusija ar Andri Gauju, Elzu Gauju, Dārtu Stepanovu! Aicinām visus interesentus!

Tas ir stāsts par harizmātisku personību — mūzikas producentu Ralfu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu, mīļāko un nepilngadīgo meitu sadzīvot zem viena jumta.

Andra Gaujas jaunā filma ir provokatīvs skatījums uz vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu ģimenē. Pirmizrādē piedalīsies filmas radošā komanda — režisors un aktieri, atbildot uz jautājumiem par filmu un daloties stāstos par filmēšanas aizkulisēm.

“Nekas mūs neapturēs” ir neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot neskaitāmus saules rietus un lēktus, dažus no tiem arī Liepājā.

Scenārists un režisors: Andris Gauja. Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova. Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC. Mākslinieks: Jurģis Krāsons

Līdz 16 g.v. – neiesakām.

Biļetes cena 4 eiro, darbojas atlaide ar Ogres novadnieka karti.

Biļetes nopērkamas arī internetā

https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/76835

 

#NekasOgriNeapturēs