“Bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas izdzied stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem. Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo,” par muzikālo uzvedumu stāsta tā mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne un režisore Inga Cipe.

Koncerta muzikālo noformējumu rada divi jauni un veiksmīgi Latvijas mūziķi – komponisti Andris Sējāns un Reinis Sējāns. Koncerta programmu veido oriģināldziesmas, instrumentāli jaundarbi, kā arī intermēdijas – uzveduma sižetu un caurviju darbību atspoguļojoši jaundarbi.

Piedalās:

Bērnu vokālie ansambļi: Balvu Mūzikas skolas vokālais ansamblis (vadītāja Linda Vītola); Limbažu Bērnu un jauniešu centra vokālais ansamblis “Pogas” (vadītāja Dace Robule); Daugavpils 13. vidusskolas 2.–4. klašu meiteņu vokālais ansamblis (vadītāja Iveta Ustinskova); Lielvārdes novada Kultūras centra “Lielvārde” vokālā studija “Mikauši” (vadītāja Baiba Klepere); VEF Kultūras pils vokālais ansamblis MOMO (vadītājas – Dagnija Kravale, Kristīne Tomiņa Stafecka); Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā ansambļa “Knīpas un knauķi” grupa “Strazdiņi” (vadītājas – Edīte Putniņa, Jonita Štoma, Sanita Sējāne); Līvānu Bērnu un jauniešu centra vokālā studija “Spurgaliņas” (vadītāja Skaidrīte Bulmeistere); Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā ansambļa “Knīpas un knauķi” grupa “Cīrulīši” (vadītājas – Sanita Sējāne, Edīte Putniņa, Jonita Štoma); Valmieras Pārgaujas sākumskolas vokālais ansamblis “Lai skan!“(vadītāja Ingūna Gruntmane); Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā ģilde” bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri” (vadītāja Inita Malnača); Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa” (vadītāja Dace Bula); Ventspils Centra sākumskolas zēnu vokālais ansamblis (vadītāja Rita Vēverbrante); Ogres 1. vidusskolas zēnu vokālais ansamblis (vadītāja Gunta Goiževska).

Solisti – Roberta Kumsāre, Eremijs Sējāns

Teicējs – Gints Grāvelis

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.