Labdarības izrāde “Vakars ar Kokto” Ukrainas atbalstam

Nosodot Krievijas karadarbību Ukrainā un vēloties sniegt atbalstu Ukrainas tautai, Ogres teātris 13. martā plkst. 16:00 skatītājus aicina uz labdarības izrādi “Vakars ar Kokto”. Ienākumi no pārdotajām biļetēm tiks ziedoti Ukrainas brīvības cīņas atbalstam.

Izrāde 2 cēlienos pēc Žana Kokto monodrāmu motīviem

Divu sieviešu dzīves divos monologos. Patiesībā tie nemaz nav monologi. Viņas runā, lai tiktu sadzirdētas, lai viņām atbildētu. Runā par mīlestību, par vientulību, par savām sāpēm un arī dusmām. Un gaida, ka viņām atbildēs. Bet…

Izrādes pamatā ir franču sirreālista, dzejnieka, grafiķa, scenārista, aktiera un dizainera Žana Kokto lugas “Cilvēka balss” (1930) un “Vienaldzīgais skaistulis” (1940). Kaut arī sarakstītas ar desmit gadu starpību, abas monodrāmas runā par mīlestību, vientulību un vēlmi būt sadzirdētam – tēmām, kas negaidītu aktualitāti ieguvušas pandēmijas pašizolācijas laikā.

Ogres teātris skatītājiem piedāvās vakaru, kurā sastapsimies ar izcilā dzejnieka fantāzijas radītajiem tēliem, ļausimies viņa radītajai pasaulei, izdzīvosim nepiepildītās mīlestības skumjas un bailes no vientulības, un arī to skaistumu, kuru spēj radīt vienīgi lieli dzejnieki. Pats galvenais – apliecināt ticību mīlestībai.

Lomās: Margarita Lutere, Astra Kolberga, Guntis Kolbergs

Radošā komanda:

Režisors – Jānis Kaijaks

Māksliniece – Ilze Kupča-Ziemele

Gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš

Komponists – Ernests Circenis

Gaismu, skaņu operators – Mārtiņš Andersons

Dekorāciju meistari – Ernests Greizis, Juris Gasparovičs

Friziere – Sintija Ose

Radošā direktore – Ieva Rodiņa

Pirmizrāde: 2021. gada 19. decembrī Ogres Teātra telpā

Izrādes tapšanu finansiāli atbalstījis uzņēmums “LS Steel”, sponsori: “Fazer”, “Stenders”, SIA “Remedica”, “Oriflame”, “Ogres galdnieks”

Pērkot biļeti “Biļešu paradīzes” kasēs, 15% atlaide, uzrādot Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību.

Pieaugušajiem biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sadarbspējīgo sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu! Visiem apmeklētājiem no 7 gadu vecuma pasākuma norises vietā jālieto sejas aizsargmaskas!