Lekcija/meistarklase “Spēcinošie pavasara augi un to īpašības”. 

Tiek apgūtas prasmes individuāla augu eļļas novilkuma pagatavošanai.

Lektore – SIA CADE radīt­āja Solvita Kūna 

Pasākums ilgst 2h

Nepieciešama dalībnieku iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz epastu – inga.zilinska@okc.lv vai arī rakstot Ogresgala pagasta facebook kontā. Maksimālais dalībnieku skaits – 15

SIA CADE  ir jauns inovatīvs uzņēmums, kas dzīvo, elpo un jūt šodienas  vērtības. Iedvesmojoties no Latvijas dabas, priežu mežiem un tautas dziesmām CADE ir radījusi savus produktus. Cades spēka avots un enerģija rodama, apmīļojot Latvijas kokus, iegūstot atgriezenisko saiti ar dabu. No Latvijas spēkpilnajiem augiem un ziediem mēs mācāmies dzīvot veselīgi un domāt radoši.

“Augu dziedinošais spēks”. Tā būs lekcija/darbnīca, kuras gaitā klātesošie varēs iepazīt Latvijā ikdienā sastopamo augu daudzveidīgās īpašības, īpašu uzsvaru liekot uz pavasara augiem un to spēcinošo dabu, kas palīdz cilvēkam pārvarēt ziemas vitamīnu badu un pavasara nogurumu. Pēc informatīvās sadaļas sekos augu izvilkuma veidošana, vadoties no uzzinātā – kurš augs kurai kaitei un cilvēkam tajā brīdī ir visniepieciešamākais. Solvita ilgstoši izzina un iepazīst augu pasauli, veidojot ēteriskās eļļas un augu hidrolātus. Viņa iepazīstinās ar augu eļļas novilkuma izveidi, ko katrs pēc savām vajadzībām varēs izveidot mājās.