Ogres novada Kultūras centrā 15. aprīlī 13.00 notiks ikgadējais senioru deju kopu sadancis VIZBUĻU PUTENIS. Puķu balle
Koncertā piedalās  senioru deju kopas no dažādiem Latvijas novadiem (Alūksne, Sigulda, Jelgava, Bauska, Skrīveri u.c.), programmu papildinās arī vokālā studija SVILPASTES
Jau 16 gadu garumā daudzas Ogres senioras divas reizes nedēļā pulcējas Ogres Kultūras centrā uz deju kolektīva ASTRAS mēģinājumiem. Pašlaik tās ir 29 dāmas, kas spītējot gadiem un veselības likstām dejo!
Dejo, savstarpēji komunicē, mācās jaunas dejas, lai gūtu prieku sev un piedalītos Senjoru deju kopu festivālos, kur iespēja tikties ar daudziem Latvijas un citvalstu radniecīgiem kolektīviem.
Un katru pavasari jau 13 reizi vizbuļu ziedēšanas laikā senioru sadancošanās festivāls tiek rīkots arī OGRĒ ar nosaukumu VIZBUĻU PUTENIS.
Atsaucība uz ”Astru” rīkoto pasākumu parasti ir liela, jo ir iespēja, pateicoties KC vadībai un plašajām telpām uzņemt daudzas deju kopas. Parasti pie mums sabrauc ap 200 dejotājas no daudzām Latvijas vietām. Prieks, ka šogad atkal varēsim savā pulkā uzņemt igauņu draudzīgās dejotājas no Rakveres.
”Vizbuļu puteni ” cenšamies veidot saturīgu ar pirmajā daļā plašu visu pieteikušos kolektīvu deju koncertprogrammu.
Laipni aicinām visus Ogres interesentus uz krāšņo tērpu un daudzveidīga stila deju koncertu 15.aprīlī plkst.13.00 Lielajā OKC zālē.
Skaistam koncertam izskanot, parasti aicinām visus sabraukušos kolektīvus ar īpašu pavadīšanu uz deju zāli festivāla otrajai daļai , kurai ik gadu izsludinām kādu īpašu tematiku . Šeit katrs kolektīvs var izpausties ar savu izdomu, ar atraktivitāti izklaidējošā daļā.
Jau 13-to gadu organizētajos ”Vizbuļu puteņos” izklaidējošās daļas tematika bija izsludināta ļoti dažāda – bijušas Čību, Cepuru balles, ar moto ”Ak, skaistā jaunība!”,”Deja sadzīvē” un daudzas citas ievirzes. Šogad gaidāma PUĶU BALLE! Šīs tikšanās ik gadu mums ir īpašas, gaidītas ar centību gatavotas. Ceram, ka arī šogad, kā parasti mums daudzi pateiks paldies par ”Vizbuļu puteni”.