Informējam, ka 17. martā plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centrā paredzētais PLENĒRA KONCERTS tiek atcelts.

Nauda par biļetēm, kas iegādātas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, automātiski tiek atgriezta uz biļešu pircēja bankas kontu. Klātienē iegādātās biļetes iespējams atgriezt jebkurā Biļešu Paradīzes kasē.

Ogres novada Kultūras centrs un mākslinieki atvainojas par sagādātajām neertībām.

Aktrises Karīna Tatarinova un Maija Doveika, mūziķi Mareks Auziņš (kontrabass), Artūrs Noviks (akordeons) un Inguss Feldmanis (ģitāra)   

Aktrises Karīna Tatarinova un Maija Doveika kopā ar mūziķiem Mareku Auziņu (kontrabass), Artūru Noviku (akordeons), Ingusu Feldmani (ģitāra) piedāvā sarunkoncertu par “dzīves romancēm”. Iemīļotas dziesmas no “vecajām, labajām” kinofilmām, ko papildinās sarunas par teātri, mūziku, kino un dzīves vērtībām un provokācijām. Stāsti, kuri izskanēs Imanta Kalniņa, Gorana Bregoviča, Raimonda Paula, Karlosa Gardela u.c. komponistu dziesmās dažādās valodās – spāņu, angļu, serbu un, protams, latviešu valodā.

Biļetes 

Pie galdiņa 6 vietas – 102 eiro 

Pie galdiņa 4 vietas – 68 eiro 

Pie galdiņa 2 vietas – 35 eiro 

1 ieejas biļete – 18 eiro (sēdvieta bez galdiņa)

15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu

Pieaugušajiem biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sadarbspējīgo sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu! Bērniem no 12 gadu vecuma nepieciešams vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sadarbspējīgais sertifikāts, vai pēdējo 72h laikā veikts skolas skrīninga tests kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Visiem apmeklētājiem no 7 gadu vecuma pasākuma norises vietā jālieto sejas aizsargmaskas!