Liriska komēdija 2 cēlienos

Režisors Jānis Kaijaks

Lugas galvenā varone Liza dzīvo Parīzē. Viņai ir četrdesmit gadi, darbs mazā nekustamo īpašumu birojā, divas neizdevušās laulības, meita, kurai ir tīņa vecums, māte, kuru interesē vienīgi bridža spēle… Visa Lizas dzīve ir darbs – mājas, darbs – mājas. Bet tad pavisam negaidīta sastapšanās izjauc dzīves ierasto kārtību. Varbūt tā pat ir mīlestība, bet varbūt – tikai “kūrorta romāns”? Turklāt ierodas bagāts klients, un arī Lizas bijušais vīrs atkal iedegas savās jūtās… Pēkšņi dzīve piedāvā tik daudzas izvēles, bet vai Liza tam ir gatava?

Lomās: Liza – Astra Kolberga, Monete, viņas māte – Lauma Straume, Annika, viņas meita – Katrīna Anna Ozoliņa, Ervē, viņas bijušais vīrs – Guntis Kolbergs, Gijoms Šarbonjē – Ernests Greizis, Edijs Beneramī – Juris Gasparovičs, Mariona Barbjē, sekretāre – Sarmīte Krauze, Kristiāna Šarbonjē, Gijoma māte – Inta Bērziņa, Edgars Šarbonjē, Gijoma tēvs – Pēteris Zilberts.

Izrādes radošā komanda: režisors – Jānis Kaijaks, māksliniece – Ilze Kupča-Ziemele, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, kustību konsultante – Rita Lūriņa, atbildīgais gaismotājs – Mārtiņš Andersons, grima māksliniece – Linda Vilkārse, tulkotāja – Agnese Kasparova, radošā direktore – Ieva Rodiņa.

Izrāde saņēmusi Latvijas Nacionālā kultūras centra skates “Gada izrāde 2020” fināla apbalvojumus: “Gada aktieris 2020” Guntis Kolbergs, diploms par veiksmīgu aktierdarbu Astrai Kolbergai, diploms par veiksmīgu muzikālo noformējumu.

Biļetes EUR 12, 10, 7

15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, ar pensionāra, invalīda, studenta vai skolēna, apliecību.

Pasākuma norises vietā visiem apmeklētājiem jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī ir izslimojusi Covid-19, un personu apliecinošs dokuments. Noteikumi attiecas uz visām vecuma grupām, tai skaitā bērniem. 

Digitālais Covid-19 sertifikāts un plašāka informācija par to pieejama https://covid19sertifikats.lv/ vai ārstniecības iestādē, kura veica vakcināciju pret Covid-19, jebkurā citā ārstniecības iestādē vai vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā.