Tuvojoties Ogres dzimšanas dienai, sākot no 4. februāra četrus ceturtdienu vakarus plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centrs aicina pievienoties sarunu ciklam PILSĒTA, DZĪVE UN TU.

Sarunu cikls norisināsies tiešraidē –

🔶 Kultūras centra Facebook lapā: https://www.facebook.com/OgresKulturasCentrs

🔶 Platformā Zoom: https://saite.lv/4Uj0F

Katru ceturtdienas vakaru uz sarunām aicināsim kādu visiem zināmu ogrēnieti, ar kuru runāsim par pilsētu, dzīves notikumiem un sajūtām.Sarunu ciklu vadīs un mūsu viesa mazāk zināmas rakstura šķautnes centīsies atklāt pasākumu un TV raidījumu vadītājs, komunikācijas pasniedzējs un RADIO SKONTO rīta programmas vadītājs Valdis Melderis.Pieslēdzoties sarunām platformā Zoom, pirmiem 100 interesentiem būs iespēja uzdodot jautājumus mūsu viesiem un kļūt par šo sarunu dalībnieku.

📍 Šonedēļ, 4. februārī, parunāsimies ar kādu ogrēnieti, kurš ik rītu pavada lasot ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē, mēdz uzspēlēt basketbolu un ir regulārs Ogres novada Kultūras centra pasākumu apmeklētājs. Varbūt jau nojaušat, kurš tas ir? Ja vēl nē, tad līdz pat ceturtdienas rītam sekojiet norādēm Kultūras centra Facebook lapā un dalieties ar saviem minējumiem komentāros.Sarunu viesa vārdu atklāsim 4. februāra rītā!


📣 Kā notiks Dalība sarunā un jautājumu uzdošana:

• Viesiem, kas vēlas piedalīties sarunā uzdodot jautājumus viesim, pasākuma dienā jāspiež uz zoom linku. Pēc tam nospiediet “Join from Browser”, ievadiet Jūsu vārdu, nospiediet “Not a Robot”, pēc tam “Join”. Nospiediet “Agree” un “Join with Audio” kreisajā apakšējā stūrī. Lūdzam Jūs izslēgt Jūsu mikrofonu, nospiežot uz attiecīgo simbolu kreisajā apakšējā stūrī. (Izklausās sarežģītāk nekā tas ir patiesībā)

• Pārejos interesentus aicinām sekot tiešraidei, kas būs pieejama Ogres novada Kultūras centra Facebook lapā.

• Ja Jums ir jautājumi kurus vēlaties uzdot sarunas viesim, uzrakstiet jautājumu Zoom konferences čatā, un pēc tam sagaidiet, kamēr sarunu vadītājs aicinās Jūs uz sarunu.

• Ja viesu un jautājumu skaits būs pārāk liels, no čatā uzdotajiem jautājumiem tiks izvēlēti interesantākie. Katrā raidījumā uzdoto jautājumu skaits var atšķirties.

• Ogres novada Kultūras centrs aicina visus diskusijas viesus ievērot ētikas normas. Tie viesi, kas šīs normas pārkāps, tiks izslēgti no sarunas Zoom platformā.