Tuvojoties Ogres dzimšanas dienai, sākot no 4. februāra četrus ceturtdienu vakarus plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centrs aicina pievienoties sarunu ciklam PILSĒTA, DZĪVE UN TU. Sarunu cikls norisināsies tiešraidē Kultūras centra Facebook lapā.

Katru ceturtdienas vakaru uz sarunām aicināsim kādu visiem zināmu ogrēnieti, ar kuru runāsim par pilsētu, dzīves notikumiem un sajūtām.

Sarunu ciklu vadīs un mūsu viesa mazāk zināmas rakstura šķautnes centīsies atklāt pasākumu un TV raidījumu vadītājs, komunikācijas pasniedzējs un RADIO SKONTO rīta programmas vadītājs Valdis Melderis.

Sarunu cikla PILSĒTA DZĪVE UN TU pirmā viesa vārds tiks atklāts 4. februāra rītā, līdz tam ikvienam būs iespēja sekot līdzi Ogres novada Kultūras centra Facebook lapā publicētajām norādēm un piedalīties viesa vārda minēšanā.

Sarunu cikls norisināsies tiešraidē –

🔶 Kultūras centra Facebook lapā: https://www.facebook.com/OgresKulturasCentrs

📍 Šonedēļ, 4. februārī, parunāsimies ar kādu ogrēnieti, kurš ik rītu pavada lasot ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē, mēdz uzspēlēt basketbolu un ir regulārs Ogres novada Kultūras centra pasākumu apmeklētājs. Varbūt jau nojaušat, kurš tas ir? Ja vēl nē, tad līdz pat ceturtdienas rītam sekojiet norādēm Kultūras centra Facebook lapā un dalieties ar saviem minējumiem komentāros. Sarunu viesa vārdu atklāsim 4. februāra rītā!

• Aicinām sekot tiešraidei, kas būs pieejama Ogres novada Kultūras centra Facebook lapā un uzdot jautājumus viesiem, rakstot tos tiešraides komentāru sadaļā.

• Ja jautājumu skaits būs pārāk liels, no uzdotajiem jautājumiem tiks izvēlēti interesantākie. Katrā raidījumā uzdoto jautājumu skaits var atšķirties.

• Ogres novada Kultūras centrs aicina visus diskusijas viesus ievērot ētikas normas.