Pasākuma laikā darbosies BĒRNU ISTABA (iepriekšēja rezervācija)
Vairāk informācijas šeit


KONCEPTS UN SATURISKAIS APRAKSTS

Marijai jau kopš bērnības patīk rīkot svētkus. Tieši tāpēc, savas 2023. gada
vērienīgās jubilejas – 30 gadi uz skatuves un skaisto dzīves rituma gadskaitli – 50, vēlas atzīmēt ļoti krāšņi un priecīgi.

Mūsu Ziemeļzemes platuma grādos Saules gaisma un siltums ir ļoti maz, tāpēc Marija vēlas dāvāt publikai savu sen sapņos iedomātu koncertu “FIESTA de MARIA”.

Muzikāls koncertšovs ugunīgi saulainos Latino ritmos. Šie svētki būs kā tāds neliels brazīļu festivāls, kurā mijiedarbosies kubiešu un meksikāņu deju ritmi, kā arī argentīniešu kaisle un Marijai tik mīļas Samba un Bossa Nova.

Uz skatuves būs brīnišķīgu mūziķu komanda un viesi no dažādām Saules siltuma apdāvinātām valstīm, kā Francija, Brazīlija, Čīle u.c. Muzikālā materiāla aranžijas veidos patiesi fantastisks mūziķis, ģitāras virtuozs,
komponists un Marijas, kā arī Latvijas mūziķu draugs no Parīzes – Sebastjens Žinjo (Sebestien Giniaux), kurš šajā projektā sadarbosies tandēmā ar Žorisu Viskuesnelu (Joris Visquesnel).

Programmā skanēs: publikai zināmas un sen nedzirdētas dziesmas no Marijas daudzgadīgā albumu, koncertu repertuāra un izrādēm pavisam citā skanējumā. Maestro Raimonda Paula, Nika Matvejeva, Ivara Musta dziesmas ar apburošajiem Jāņa Petera, Imanta Ziedoņa, Guntara Rača, Valda Atāla, Ojāra Kalniņa, Marata Samauska un citu autoru vārdiem. Tiks iekļautas arī Marijas pašas īpaši radītās dziesmas Starptautiskā dziesmu konkursa ”Eirovīzija” skatuvei – “I wanna”, “Hey boy follow me” un daudzas citas melodijas, kas mīļas ne tikai dziedātājai, bet arī viņas
klausītājiem un skatītājiem. Lai arī koncerts solās būt gana retrospektīvs, protams, skanēs pavisam jaunas dziesmas, kas tiek radītas tieši šiem jubilejas koncertiem, kā arī daži pasaules hiti, kuriem skanot, nav iespējams nosēdēt mierīgi uz vietas, jo tā vien gribās dejot.

Šie svētki nav iedomājami bez krāšņiem kostīmiem, dejām, negaidītiem
viesiem un patīkamiem pārsteigumiem. Dzīve, lai cik sarežģītiem scenārijiem rakstīta, ir kā šampanietis – dzirkstoša, neaizmirstama un unikāla!

Koncerts Ogrē notiks 2023. gada 13. oktobrī pl. 19:00 Ogres kultūras centrā.
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Organizators: SIA SINKOPA