Ziemassvētku koncerts KAS IR ŠIS BĒRNS?

Dita Krenberga, flauta

Kaspars Zemītis, ģitāra

Liene Andreta Kalnciema, klavieres

Programmā:

Ziemassvētku korāļi, Alfrēds Kalniņš, Kaspars Zemītis, Astors Pjacolla, Enio

Morikone, Žaks Ibērs, Džons Raters u.c.

20% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju

Koncertprogrammā “Kas ir šis Bērns?” Adventa un Ziemassvētku laikā ir apvienojušies trīs lieliski solisti un ansamblisti – flautiste Dita Krenberga, ģitārists Kaspars Zemītis un ērģelniece, pianiste Liene Andreta Kalnciema.

Koncerta programmā ir iekļauti itāļu, franču, spāņu un latviešu mūzikas opusi, pamīšus ar Ziemassvētku akcentiem majestātiskā ērģeļu skanējumā, flautas un ģitāras dueta saspēlē, ģitāras solo, kā arī Kaspara Zemīša veidotās iemīļotu Ziemassvētku dziesmu aranžijās jaunos skanējumos visu koncerta dalībnieku sastāvā. Šī sastapšanās mūzikā Ziemassvētku zīmē ir pavisam īpaša, lai nestu mīlestības vēstījumu un gaišumu gada vistumšākajā laikā.

Pieaugušajiem biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sadarbspējīgo sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu! Bērniem no 12 gadu vecuma nepieciešams vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sadarbspējīgais sertifikāts, vai pēdējo 72h laikā veikts skolas skrīninga tests kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Visiem apmeklētājiem no 7 gadu vecuma pasākuma norises vietā jālieto sejas aizsargmaskas!