6.augusts plkst. 20.00 pilsētas skvērā uzstāsies grupa The COCO’NUTS

Pasākuma norises vietā apmeklētājiem no 12 gadu vecuma jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies, izslimojusi vai testēta, un personu apliecinošs dokuments. Pasākuma laikā, jāievēro fiziskās distancēšanās noteikumi. 

Digitālais Covid-19 sertifikāts un plašāka informācija par to pieejama https://covid19sertifikats.lv/ vai ārstniecības iestādē, kura veica vakcināciju vai Covid-19 testu, jebkurā citā ārstniecības iestādē vai vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā.

The Coco’nuts sastāvā muzicē sešas radošas personības, kuras vieno draudzība un mīlestība pret mūziku. Grupas daiļradē tiek variēts ar fanka, indī, blūzroka un alternatīvā džeza mūzikas žanriem. The Coco’nuts piedēvē gan psihedēliskā džezroka, gan nepiemērota formāta apzīmējumus, jo grupai raksturīgo skanējumu nav iespējams ielikt ierastajos mūzikas žanru rāmjos.

Muzikālās gaitas grupa The Coco’nuts uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdots viens EP un divi studijas albumi. Šī gada rudenī tiks izdots The Coco’nuts trešais studijas albums Forward Back. Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos, UN grupas īstā maģija slēpjas dzīvajos koncertos, kas ir radošu eksploziju un improvizācijas pārpildīti, padarot katru uzstāšanos atšķirīgu no iepriekšējās.