LKA jaukta kora SŌLA koncerts ESI REĀLS

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sōla” aicina uz koncertu ESI REĀLS! ar 90-to gadu hitiem 9. februārī plkst. 13.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē. Kopā ar kori “Sōla” visos koncertos būs arī instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā.

Arī šogad koris aicina uz lustīgiem koncertiem februārī, jo mīlestības, mūzikas un dejas nekad nevar būt par daudz. Pēc 2019. gada pozitīvās pieredzes, kad “Sōla” organizēja šlāgerkoncertu – zaļumballi, 2020. gadā koris gatavo latviešu 90-to gadu mūzikas koncertu, kurā varēs arī dejot. Koncertam dots nosaukums kā vienai no populārām 90to gadu dziesmām, kuru varēs dzirdēt arī koncertā, grupas “Mixeri” – “Esi reāls!”. Koncertā skanēs arī citas deju zālēs, festivālos, TV un radio kanālos iemīļotas dziesmas no 90-to gadu dziesmu sarakstiem no tādām grupām un izpildītājiem kā “Jauns mēness”, “Juku jukām”, “Labvēlīgais tips”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Tranzīts” un citi.

Galvenie DJ koncerta laikā būs kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons un diriģenti Laura Štoma, kā arī Artūrs Oskars Mitrevics. Kopējo noskaņojumu uzlabos instrumentālā grupa – Dmitrijs Tarasovs (ģitāra), Viesturs Samts (sitaminstrumenti), Pēteris Liepiņš (bass) un Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti).

15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

https://www.facebook.com/watch/?v=161172715302559