DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ

3.sezonas raidījuma ieraksts

Very Cool People & Paula Saija

3.septembrī plkst. 13.00 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves notiks koncertsērijas DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ TV raidījuma ieraksts, kurā viesosies atraktīvā džezfanka grupa VERY COOL PEOPLE un talantīgā vokāliste Paula Saija.

VERY COOL PEOPLE spēlē orģinālmūziku, kuru cenšas padarīt viegli uztveramu un saprotamu jebkuram cilvēkam. Mūziķi aktīvi koncertē kopš 2007. gada septembra un ir uzstājušies daudzos festivālos, klubos un privātos pasākumos Latvijā un ārzemēs, kā arī var lepoties ar vairākiem mūzikas albumiem.

Savukārt jaunā un talantīgā džeza vokāliste Paula Saija piedalījusies dažādos projektos gan kā soliste, gan kā bekvokāliste, sadarbojoties ar tādiem mūziķiem un mūziķu apvienībām, kā “Very Cool People”, Samantu Tīnu (ar ko arī pārstāvēja Latviju 2021. gada Eirovīzijā), Ralfu Eilandu, Latvijas Radio Bigbandu, Liepājas Simfonisko orķestri, Sunny Groove Dixie un maestro Raimondu Paulu.

Biļetes uz DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3 filmēšanām var iegādāties Ogres novada Kultūras centra, kā arī citās BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un internetā vietnē www.bilesupardize.lv.


Šogad notiks raidījuma 3. sezonas filmēšana.
Pirms raidījuma nonākšanas TV ekrānos, raidījuma skatītāji var apmeklēt šova ierakstus un izmantot iespēju ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, baudīt aizraujošas sarunas, muzikālus priekšnesumus un kļūt par raidījuma dalībniekiem. Apmeklējot raidījuma filmēšanas, skatītājiem ir unikāla iespēja redzēt to, ko parasti nerāda raidījuma laikā, dzirdēt aizkadra sarunas un jokus, ka arī baudīt koncertu atrodoties uz vienas skatuves ar Latvijā populāriem mūziķiem.


Iepriekšējās sezonas raidījumi ieraksti skatāmi Visit Ogre kontā video platformā Youtube.