DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3.sezonas raidījuma ieraksts

Ūga

4.septembrī plkst. 18.00 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves notiks koncertsērijas DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ TV raidījuma ieraksts, kurā viesosies repere Ūga.

Ūga (Oga), īstajā vārdā Daiga Barkāne nāk no Rēzeknes novada Bērzgales pagasta. Ūga jau kopš bērnības dzied ansambļos un koros, tomēr laikā gaitā sapratusi, ka šis muzicēšanas veids īsti neiet pie sirds, jo tas ieliek rāmjos.
Satiekot domubiedrus, latgaliešu hiphopa apvienības “Ausmeņa Records” puišus, mūziķe pamēģināja ne vien dziedāt, bet arī repot. Tā jau vairākus gadus Daiga ir repmūzikā un vienā no savām dziesmām vēsta, ka ir neatgriezeniski saslimusi ar repu un atradusi brīvību mūzikā.

Biļetes uz DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3 filmēšanām var iegādāties Ogres novada Kultūras centra, kā arī citās BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un internetā vietnē www.bilesupardize.lv.


Šogad notiks raidījuma 3. sezonas filmēšana.
Pirms raidījuma nonākšanas TV ekrānos, raidījuma skatītāji var apmeklēt šova ierakstus un izmantot iespēju ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, baudīt aizraujošas sarunas, muzikālus priekšnesumus un kļūt par raidījuma dalībniekiem. Apmekējot raidījuma filmēšanas, skatītājiem ir unikāla iespēja redzēt to, ko parasti nerāda raidījuma laikā, dzirdēt aizkadra sarunas un jokus, ka arī baudīt koncertu atrodoties uz vienas skatuves ar Latvijā populāriem mūziķiem.


Iepriekšējās sezonas raidījumi ieraksti skatāmi Visit Ogre kontā video platformā Youtube.