Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.
Sīkāks apraksts par pakalpojumu Bērnu istaba pieejams šeit.


21. oktobrī plkst. 19.00 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves notiks koncertsērijas DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ TV raidījuma ieraksts, kurā viesosies Saulkrastu koris ANIMA, Kuolm randõ/Trīs krasti un Kristapa Krievkalna grupa.

Saulkrastu jauktajam korim ANIMA raksturīga spēja būt mūžīgā virzībā un mainībā, eksperimentēšana ar izpildījuma veidu, stilu un raksturiem, tāpēc tā repertuārs ir tik daudzveidīgs – nepieradināta folkmūzika, klasiska kora un ritmiska populārā mūzika. Īpaši ANIMA balsīm jaundarbus radījuši vairāki komponisti, tostarp Kristaps Krievkalns. Pagājušogad komponists Kristaps Krievkalns, mūziķis un tekstu autors Kārlis Kazāks un koris ANIMA vienojās muzikālā stāstā KRASTĀ SAVIĻŅOTS par kuru dzirdēsim arī raidījuma filmēšanā.

Raidījuma ierakstu kuplinās tā īpašie viesi Kuolmrandõ/Trīs krasti.
Biļetes uz DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3 filmēšanām var iegādāties Ogres novada Kultūras centra, kā arī citās BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un internetā vietnē www.bilesupardize.lv. Biļešu cena 13 EUR vai 10 EUR, uzrādot Ogres novadnieka karti. Biļešu skaits ierobežots
————————————————-
Pirms raidījuma 3. sezonas nonākšanas TV ekrānos, raidījuma skatītāji var apmeklēt šova ierakstus un izmantot iespēju ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, baudīt aizraujošas sarunas, muzikālus priekšnesumus un kļūt par raidījuma dalībniekiem. Apmeklējot raidījuma filmēšanas, skatītājiem ir unikāla iespēja redzēt to, ko parasti nerāda raidījuma laikā, dzirdēt aizkadra sarunas un jokus, ka arī baudīt koncertu atrodoties uz vienas skatuves ar Latvijā populāriem mūziķiem.