Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.
Sīkāks apraksts par pakalpojumu Bērnu istaba pieejams šeit.


DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3. sezonas raidījuma ieraksts

Skaņumāja

16.oktobrī plkst. 13.00 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves notiks koncertsērijas DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ TV raidījuma ieraksts, kurā viesosies biedrība Skaņumāja. Biedrība Skaņumāja ne tikai izglīto, rāda un organizē, bet arī paši labprāt spēlē tradicionālo mūziku, rīko koncertus, piedalās svētkos un festivālos.

Kapelas “Hāgenskalna muzikanti” repertuārā skan populārā mūzika no 20. gadsimta sākuma– romantiskas ziņģes, deju mūzika, zināmu un nezināmu autoru tautā iemīļotas un mazāk zināmas dziesmas.

“Skaņumājas muzikanti” ir laboratorija, kurā meklējam seno mūzikas rīku, ermoņiku, mandolīnu, pogu un pusdūru cītaru saskaņas lauku muzikantu spēlētajās melodijās. Biļetes uz DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3 filmēšanām var iegādāties Ogres novada Kultūras centra, kā arī citās BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un internetā vietnē www.bilesupardize.lv. Biļešu cena 13 EUR vai 10 EUR, uzrādot Ogres novadnieka karti. Biļešu skaits ierobežots
————————————————-
Pirms raidījuma 3. sezonas nonākšanas TV ekrānos, raidījuma skatītāji var apmeklēt šova ierakstus un izmantot iespēju ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, baudīt aizraujošas sarunas, muzikālus priekšnesumus un kļūt par raidījuma dalībniekiem. Apmeklējot raidījuma filmēšanas, skatītājiem ir unikāla iespēja redzēt to, ko parasti nerāda raidījuma laikā, dzirdēt aizkadra sarunas un jokus, ka arī baudīt koncertu atrodoties uz vienas skatuves ar Latvijā populāriem mūziķiem.