Pasākuma laikā darbosies BĒRNU ISTABA (iepriekšēja rezervācija)
Vairāk informācijas šeit


Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām  un pravietiskiem notikumiem apvīts.   Viņas aiziešana bija traģiska, taču viņas dzīve bija krāšna un notikumiem bagāta.  Koncertuzvedums ļaus vēlreiz izdzīvot to, kas dzejniecei bija svarīgs skaistā un vienotā  dziesmu, dzejas un atmiņu izrādē.  

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilevičs.

Koncertuzvedumā  piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kura iejutīsie dzejnieces tēlā), aktieris un dziesminieks Juris Hiršs,  aktieris Lauris Subatnieks, dziedātāja Ieva Sutugova, pianists Anatolijs Livča,  ģitārists Jānis Kalniņš,  bundzinieks  Uģis  Kruskops, vijoļnieks Aleksejs Bahirs,   Rīgā – diriģente Aira Birziņa un koris “Dzintars”.   Jelgavā – Sieviešu vokālais Ansamblis  “GUNS” Gunas Agrumas vadībā. 

No iemīļotām dziesmām uzvedumā skanēs tādas  kā -“Lūgums”, “Kā caur pelniem”, “Par visu maksāju es dārgi”, “Jau atkal jubileju svētam”, “No vienas mūžības uz otru ejot”, “Viss, kas bija, bij no tīra vējā”,  “Cik skaistas dekorācijas”, “Ko tu tā skaties manī”, “Man aprīlī ir jābūt mājās” …   kā arī būs  jaunas dziesmas, ko Laila Ilze Purmaliete sacerējusi   īpaši šim koncertuzvedumam

Koncertuzvedumā skanēs dažādu komponistu dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem – Ulda Marhileviča, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Aivara Hermaņa, Harija Užāna, Jura Hirša, Pētera Stutāna un Lailas Ilzes Purmalietes dziesmas.