Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris „Sōla” 9. februārī, plkst. 13.00 aicina uz koncertu Ogres novada Kultūras centrā. Koncertam dots nosaukums kā vienai no populārām 90to gadu dziesmām, kuru varēs dzirdēt arī koncertā, grupas „Mixeri” – „Esi reāls!”.

Pēc 2019. gada pozitīvās pieredzes, kad „Sōla” organizēja šlāgerkoncertu – zaļumballi, arī šogad koris aicina uz lustīgiem koncertiem februārī, jo mīlestības, mūzikas un dejas nekad nevar būt par daudz. 2020. gadā koris gatavo latviešu 90to gadu diskotēku hītu mūzikas koncertu. Tajā skanēs arī citas deju zālēs, festivālos, TV un radio kanālos iemīļotas dziesmas no 90to gadu dziesmu sarakstiem no tādām grupām un izpildītājiem kā „Jauns mēness”, „Juku jukām”, „Labvēlīgais Tips”, „Pienvedēja Piedzīvojumi”, „Tranzīts” un citi.

Galvenie DJ koncerta laikā būs kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons un diriģenti Laura Štoma, kā arī Artūrs Oskars Mitrevics. Kopējo noskaņojumu uzlabos instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā – Dmitrijs Tarasovs (ģitāra), Viesturs Samts (sitaminstrumenti), Pēteris Liepiņš (bass) un Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti).

Koncerts notiks Kultūras centra Mazajā zālē. Biļetes var iegādāties ONKC kasē un www.bilesuparadize.lv  .

Cena 5 EUR. Izmantojiet iespēju iegādāties biļetes ar 15% atlaidi ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju.