Ceturtdien, 13. decembrī plkst. 12.30 aicinām uz mūzikla “Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni” papildizrādi. Plkst.10.30  biļetes izpārdotas.  

Mūzikls veidots pēc norvēģu rakstnieka Sjerres Branta lugas motīviem. Stāsts ir par drosmīgo Sonju, kas aukstajā Norvēgijas ziemas naktī dodas meklēt Ziemassvētku zvaigzni. Par brīnumiem un ticību, par zvaigzni, kas starp tūkstošiem mirdzēdama, vairāk nekā pirms 2000 gadiem vēstīja par Jēzus piedzimšanu.

Mūziklā piedalās ONKC bērnu vokālā studija “Svilpastes” un Ogres Tautas teātra aktieri.

Kā norāda Ogres Tautas teātra režisors Jānis Kaijaks:“Uz Ogres novada Kultūras centra skatuves pasaka uzsāk savu jauno dzīvi. Valda Zilvera melodijas ieskanēsies jaunās, mūsdienīgās aranžijās, atraktīvās un temperamentīgās Svilpastesizdziedās un izdejos šo stāstu, bet Ogres Tautas teātra aktieri spēlēs pieaugušo lomas. Atkal mazā, drosmīgā Sonja  viena pati dosies aukstajā Norvēģijas ziemas naktī, lai atrastu nabaga Karalim Ziemassvētku zvaigzni, jo pareģojumā teikts, ka tad viņš atkal atradīs savu pazudušo meitiņu, princesi Zeltmatīti. Savā ceļā Sonja sastaps  daudzas  briesmas, iegūs jaunus draugus.  Ļaunais Grāfs un Ragana dažādi centīsies Sonju aizkavēt, bet viņiem tas neizdosies. Un vēl ceļā  Sonja satiks  īsto Ziemassvētku vecīti un uzzinās, kā  top ziemassvētku  dāvanas, kuras  bērni tik ļoti gaida  svētkos.”

Mūzikla radošā komanda – režisors Jānis Kaijaks (Ogres Tautas teātris), radošā direktore, vokālais pedagogs Ilze Miezere (bērnu vokālā studija Svilpastes), scenogrāfija Ūna Laukmane, horeogrāfs Ināra Arbidāne (bērnu vokālā studija Svilpastes), kustību konsultante Rita Lūriņa, tērpu māksliniece Dana Lūsēna, aranžējumi Pēteris Pāss un Aija Pāss, tērpu realizētāja Mairita Ose.

“Ziemassvētku laikā  mēs visi –  gan mazie, gan lielie – ļoti gribam sajust īstus  svētkus, izdzīvot tos pēc iespējas skaistāk. Svētku gaidīšana un eglītes rotāšanu, dāvanu saņemšana un došanas prieks. Mums jāatceras paskatīties tumšajās ziemas debesīs, kurās mirdz tik daudzas zvaigznes, bet viena no tām ir tā  zvaigzne, kura pirms vairāk nekā 2000 gadiem vēstīja par Jēzus piedzimšanu –  Ziemassvētku zvaigzne. Viņa ir tepat, virs mums. Mums tikai jāpaceļ acis uz debesīm. Mēs aicinām jūs kopā ar mums doties šajā piedzīvojumiem bagātajā ceļojumā, kopīgi sajust Ziemassvētkus, Ogres novada Kultūras centrā”, Jānis Kaijaks.

Leona Brieža un Valda Zilvera mūzikls

PASAKA PAR ZIEMASSVĒTKU ZVAIGZNI

ONKC bērnu vokālā studija SVILPASTES

OGRES TAUTAS TEĀTRIS

Lomās

SONJA Megija Žvagiņa

KARALIS Andris Peismalietis

GRĀFS Guntis Kolbergs

RAGANA Evija Majore

ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS Andris Peismalietis

ŪLE Kristofers Kalvis

PETRA Samanta Nagle

PETRĪNE Ieva Miezere

RAGANAS MEITA Paula Grundmane

LAUPĪTĀJI Andrians Āboliņš, Mārtiņš Liepiņš un Reinis Miezers

RŪĶIS Krists Upelnieks

Biļetes ONKC kasē un Biļešu paradīzes kasēs un internetā

Biļetes cena 2.00 eur