Kolektīva mākslinieciskais vadītājs kopš 2018. gada septembra ir Ivars Krauze.
No 2016. gada rudens līdz 2018. gada jūlijam kori vadīja Sintija Šmite.
2014.-2016. gadam kori vadīja Līga Liedskalniņa.
2003.-2014. gadam kora mākslinieciskā vadītāja bija Ilze Kūle.
Kamerkori, kurā dziedātu galvenokārt mūzikas speciālisti, 1997. gadā dibināja komponists Leons Amoliņš.

Visu kora pastāvēšanas laiku kopā ar mums ir Ogres labākā koncertmeistare – Gunta Trasūne. Kamerkoris savas pastāvēšanas divdesmit gadu laikā pieskandinājis ne tikai visdažādākās Latvijas koncertzāles un estrādes, bet uzstājies arī Šveicē, Ungārijā, Austrijā, Beļģijā, Francijā, Slovākijā, Igaunijā, Somijā, Itālijā, Polijā, Lietuvā un Čehijā.

Kolektīva repertuārā ir visdažādāko stilu un žanru skaņdarbi – latviešu tautasdziesmas un oriģināldziesmas, ārzemju komponistu laicīgās un garīgās kompozīcijas. Koris sadarbojies un veidojis kopīgas programmas ar Ventspils kamerkori, kori “Blagovest”, Alūksnes skolotāju kori “Atzele”, Ogres ģimnāzijas skolēnu kori “Gājputni”, Tumes jaukto kori, Ogres kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvu “Raksti”, bērnu deju kolektīvu “Pīlādzītis” un J.Mediņa Mūzikas vidusskolas kamerorķestri, kā arī jaukto kori “Ogre”. Vairākos muzikālos projektos koris ir muzicējis kopā ar solistēm – Guntu Davidčuku un Andu Akmentiņu. Nu jau desmit gadus savos koncertos varam lepoties ar Ances Purmales solo.

2017. gada janvārī kamerkoris pirmoreiz savas pastāvēšanas laikā iestudēja muzikālu uzvedumu – “Ziemas pasaka”, kas saņēma ļoti lielus komplimentus gan no klausītājiem, gan vietējās preses.
2017. gada decembrī aizvadījām jau 20. Skolotāju kamerkora Ziemassvētku un garīgās mūzikas koncertu, ko papildinās jautrs un nenopietns jubilejas koncerts 2018. gada martā.

Dibināšanas gads
1997
Kolektīvu vada

Kora diriģents: Ivars Krauze
Koncertmeistare: Gunta Trasūne
Kormeistare: Raima Anna Strazdiņa
Kora prezidents: Dainis Norītis

Sasniegumi

Koris var lepoties ar augstiem mākslinieciskiem sasniegumiem gadskārtējās koru skatēs, gan arī ar 2. vietu XXIV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku Vidzemes koru pusfinālā un 1. vietu II Starptautiskajā Skolotāju koru festivālā - konkursā Ostrow Wielkopolski, Polijā.