4. jūnijā plkst. 20.00 Pilsētās skvērā, Ogrē ar enerģiskām melodijām un savu vieglumu ĢIMENES DIENAS svinības iekrāsos dziedātāja BŪŪ.

BŪŪ jeb Ilze Fārte ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021. gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu SIEKALA, kam sekoja singls SĀKU NO SĀKUMA. Šogad BŪŪ saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas ZELTA MIROFONS statuetes nominācijās “Debija” un “Dziesma”.

Māksliniece mūzikā caur savu pieredzi runā par vienlīdzību, emocionālā intelekta attīstību, pašrūpēm, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem. Dziedātāj ir arī digitālā satura veidotāja, kas aktīvi darbojas sociālo tīklu platformās, kur dalās ar savu māksliniecisko pieredzi.

Koncertos BŪŪ ar savu gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītāji varēs iztrakoties, dziedāt līdzi un padejot.

Koncerta apmeklējums bez maksas.

ĢIMENES DIENĀ Ogrē visas dienas garumā pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas, muzikālas, vizuāli baudāmas un izklaidējošas aktivitātes ģimenēm.

Vairāk informācijas par gaidāmajiem pasākumiem Ogres novada Kultūras centra mājas lapā www.okultura.lv un sociālajos tīklos.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.