20. novembrī pulksten 19.00 Ogres novada kultūras centra Lielajā zālē izskanēs, no 15. maija pārceltā, koncertprogramma DIENVIDU AKVAREĻI, kas papildināta ar spilgtās vokālistes Ances Krauzes dziedājumiem.

Lai ievērotu visus šobrīd noteiktos ierobežojumus ir mainīts sēdvietu izkārtojums Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Lielajā zālē. Apmeklētājiem, kas iegādājušies biļetes uz 15. maija koncertprogrammu DIENVIDU AKVAREĻI, no  15.  līdz 25. septembrim ir iespēja mainīt esošās biļetes pret jaunām.  Tiem, kas ir iegādājušies biļetes cenu kategorijās, kas zemākas par piedāvājumā esošajām cenām, būs jāveic piemaksa.

Klātienē un internetā pirkto biļešu maiņu iespējams veikt TIKAI ONKC kasē.

Ja pasākuma apmeklētājs, nebūs veicis biļešu maiņu vai nepiekrīt biļešu maiņas noteikumiem, iegādātās biļetes ir iespējams atgriezt ONKC kasē.  Internetā iegādātās biļetes, kas netiks samainītas noteiktajā laikā, tiks anulētas un nauda par tām atgriezta uz biļešu pircēja bankas kontu.

Biļešu tirdzniecība turpināsies no 26. septembra ONKC kasē un www.bilesuparadize.lv. Cena 25 eiro.

Koncertprogramma DIENVIDU AKVAREĻI ir Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda jaunākais kopdarbs, kura uzmanības centrā likta Maestro mūzika, kas tapusi 20 gs. sešdesmitajos gados. Tas ir laiks, kad R.Paula mūziku caurstrāvo komponistam tik tuvais džezs. Par tituldarbu izvēlēta svīta DIENVIDU AKVAREĻI, kas ieskaņota 1965. gadā.

Koncerta īpašie viesi – spilgtie vokālisti Ance Krauze un Daumants Kalniņš.

Ogres novada Kultūras centra kases darba laiks

Pirmdien          slēgts

Otrdiena          14.00 – 19.00

Trešdiena        12.00 – 14.00

Ceturtdiena     14.00 – 18.00

Piektdiena       12.00 – 17.00

Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt: 26543512