Ogres novada Kultūras centra bērnu vokālā studija SVILPASTES (vadītājas Ilze Miezere un  Ināra Arbidāne) sveicienus gaidāmajos svētkos sūta ar gaismas un svētku sajūtām piepildīta video starpniecību.

Šoreiz SVILPASTU dalībnieki sagatavojuši un iedziedājuši dziesmu, kuras mūzikas autore ir viņu skolotāja un vokālas grupas vadītāja Ilze Miezere.

“Dziesma tapusi muzikālam uzvedumam par latviešu teikām, kas bija plānots, kā SVILPASTU pārsteigums šajos Ziemassvētkos. Ceram, ka izdosies to realizēt pavasara vai vasaras saulgriežos, taču šobrīd esam laimīgi, ka izdevies izveidot video klipu ar kuru varam dāvāt kripatiņu prieka, kas šajā laikā tik daudziem ir nepieciešams,” atklāj I. Miezere.

Videoklips filmēts dažādās Ogres pilsētas vietās, kas šogad izdekorētas ar neskaitāmām gaismiņu virtenēm, eņģeļiem un citiem svētku rotājumiem, turklāt filmēšanas laikā papildus svētku noskaņu radīja no gaisa krītošais sniegs.

“Klipa filmēšana šoreiz bija nedaudz ekstrēma, jo bija jāpielāgojas gan laikapstākļiem, gan šī brīža situācijai valstī. Pēc filmēšanas ārā sildījāmies ar karstu tēju un, ņemot vērā, ka varētu tikt atceltas arī individuālās nodarbības, steidzām veikt balss ierakstus. Ierakstus veicām vienas dienas laikā. Bērniem bija sadalīti ierakstu laiki uz kuriem tie nāca pa vienam,” stāsta I. Miezere.

Video klipa tapšanā piedalījās vokālas studijas dalībnieki; Patriks Žižins, Viesturs Vekša, Līva Bruņeniece, Alise Vjakse, Santa Zemnicka, Bella Freivalde, Gabriela Delpere un Daniela Siņkovska, mūziku radīja Ilze Miezere, aranžiju veidoja Aivars Lūsis, savukārt par video un skaņu rūpējās Ansis Imaks.

Video klipu iespējams noskatīties Ogres novada Kultūras centra Facebook lapā: https://www.facebook.com/OgresKulturasCentrs.

Bērnu vokālā studija SVILPASTES novēl mīļus, siltus un brīnumu pilnus svētkus!