Šogad vasaras saulgrieži Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) jo īpaši piepildīti – ceturtdien atklāta tautas lietišķās mākslas studijas”Saiva” izstāde “Vakardiena rītdienā. Ceļamaize uz Dziesmusvētkiem”, ko līdz 26. jūlijam iespēja apskatīt interesentiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Ceļamaize mūsu kolektīviem, gatavojoties šīs vasaras nozīmīgākajam notikumam – XXVI Vispārējiem latviešu dziesmu un XVI Deju svētkiem. Kamēr kolektīvi dziedās un dejos Rīgā, arī mūsu namā būs iespēja sajust Dziesmu svētku garšu”, norāda Antra Purviņa, ONKC direktore.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izstādē apskatāma arī Ogres josta, kurā ieausts šogad apstiprinātais Ogres logo – spēka zīme. Un teju pēc nedēļas “Saivas” austās Ogres jostas rotās novada delegāciju Dziesmu svētku gājienā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izstādē varēs apskatīt studijas veidotos austos etnogrāfiskos brunčus un jostas, kā arī mūsdienīgi stilizētus tautas tērpus.

Izstāde apskatāma no 21. jūnija līdz 26. jūlijam. Piektdienās, sestdienās un svētdienās no 11.00 – 18.00. Pārējā laikā iepriekš sazinoties pa tel: 26313588 (Santa)