Janvāris, salīdzinoši ar decembra mēnesi vienmēr šķiet krietni klusāks un mierīgāks; vieni no lielākajiem gada svētkiem – Ziemassvētki un Jaunais gads ir aizvadīti un kalendārā atšķiram jaunu gadu, ko esam gatavi piepildīt ar pasākumiem, svētkiem, koncertiem, kino, izstādēm u.c.

Ceram, ka arī šajā gadā attaisnosim Jūsu cerības un ikviens mūsu piedāvājumā spēs atrast savus pasākumus, ko gaidīt un ar prieku apmeklēt.

Jau 7. janvārī aicinām apmeklēt divas izrādes – uz Ogres novada kultūras centra Lielās zāles skatuves būs skatāma Jaunatnes teātra INSPIRE izrāde NAKTS PIRMS ZIEMASSVĒTKIEM (pasākuma valoda – krievu); kā arī Ogres Teātra telpā notiks Ogres teātra izrāde OLIVERS.

11. janvārī – aicinām kinomīļus apmeklēt asa sižeta filmu AVATARS: ŪDENSCEĻŠ (filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā).

14. janvārī Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē norisināsies Ikšķiles Tautas nama Vidējās paaudzes deju kolektīva GODI koncerts KRUSTUKRUSTI (koncertā piedalīsies arī VPDK GODI draugi).

15. janvārī paredzēts kārtējais un nu jau par ļoti iemīļotu bērnu vidū kļuvušais pasākums BĒRNU FILMU RĪTS. Šoreiz demonstrēsim ģimenes filmu, kas tulkota latviešu valodā LILS, LILS KROKODILS.

20. janvārī pie monumentālā karoga Brīvības ielā, atzīmējot 1991. gada barikāžu notikumu 32. gadadienu, aizdegsim barikāžu ugunskuru.

21. janvārī Ogres Teātra telpā Ogres teātris priecēs skatītājus ar izrādi IVANOVS, savukārt Lielajā zālē aicinām skatītājus uz Vidējās paaudzes deju kolektīva AIJA sadraudzības koncertu JAUNGADA SADANCIS.

Detalizētāka informācija par katru pasākumu apskatāma mūsu mājaslapas kalendārā.
Biļetes uz pasākumiem var iegādāties Biļešu paradīzes tīkla kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Gaidīsim Jūs ciemos!